TV spored ŠPORT TV 2


3. december 2021 - 9. december 2021
00:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
00:30 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
01:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
01:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
01:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
01:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
01:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
03:00 Nogomet: Heerenveen - PSV, ponovitev
03:00 Nogomet: Heerenveen - PSV, ponovitev
03:00 Nogomet: Heerenveen - PSV, ponovitev
03:00 Nogomet: Heerenveen - PSV, ponovitev
03:00 Nogomet: Heerenveen - PSV, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
05:00 Nogomet: Bochum - Freiburg, ponovitev
07:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
07:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
07:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
07:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
07:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
07:00 Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax, ponovitev
09:00 Nogomet: Koln - Borussia Monchengladbach, ponovitev
09:00 Nogomet: Koln - Borussia Monchengladbach, ponovitev
09:00 Nogomet: Koln - Borussia Monchengladbach, ponovitev
09:00 Nogomet: Koln - Borussia Monchengladbach, ponovitev
09:00 Nogomet: Koln - Borussia Monchengladbach, ponovitev
09:00 Nogomet: Koln - Borussia Monchengladbach, ponovitev
11:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
11:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
11:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
11:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
11:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
11:00 Nogomet: Bayern Munchen - Arminia Bielefeld, ponovitev
13:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
13:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
13:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
13:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
13:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
13:00 Nogomet: Vitesse - AZ Alkmaar, ponovitev
15:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
15:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
15:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
15:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
15:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
15:00 Nogomet: Wolfsburg - Borussia Dortmund, ponovitev
17:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
17:00 Nogomet: Mura - Maribor, ponovitev
19:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
19:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
19:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
19:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
19:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
19:00 Nogomet: Leipzig - Bayer Leverkusen, ponovitev
21:00 Hokej na ledu: Olimpija - Graz, ponovitev
21:00 Hokej na ledu: Olimpija - Graz, ponovitev
21:00 Hokej na ledu: Olimpija - Graz, ponovitev
21:00 Hokej na ledu: Olimpija - Graz, ponovitev
21:00 Hokej na ledu: Olimpija - Graz, ponovitev
21:00 Hokej na ledu: Olimpija - Graz, ponovitev
23:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
23:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
23:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
23:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
23:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev
23:00 Nogomet: Eintracht Frankfurt - Union Berlin, ponovitev