TV spored ŠPORT TV 2


4. julij 2020 - 10. julij 2020
01:45 Rokomet: Rabotnik - Spartak, ponovitev
01:45 Rokomet: Rabotnik - Spartak, ponovitev
01:45 Rokomet: Rabotnik - Spartak, ponovitev
01:45 Rokomet: Rabotnik - Spartak, ponovitev
01:45 Rokomet: Rabotnik - Spartak, ponovitev
01:45 Rokomet: Rabotnik - Spartak, ponovitev
03:15 Nogomet: Grenoble - Lens, ponovitev
03:15 Nogomet: Grenoble - Lens, ponovitev
03:15 Nogomet: Grenoble - Lens, ponovitev
03:15 Nogomet: Grenoble - Lens, ponovitev
03:15 Nogomet: Grenoble - Lens, ponovitev
03:15 Nogomet: Grenoble - Lens, ponovitev
05:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
05:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
05:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
05:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
05:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
05:00 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
06:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
06:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
06:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
06:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
06:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
06:45 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
08:30 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:30 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:30 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:30 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:30 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
08:30 Futsal: Finale: Inter - Valdepenas, ponovitev
10:15 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
10:15 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
10:15 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
10:15 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
10:15 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
10:15 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
12:15 Nogomet: Lecce - Sampdoria, ponovitev
12:15 Nogomet: Lecce - Sampdoria, ponovitev
12:15 Nogomet: Lecce - Sampdoria, ponovitev
12:15 Nogomet: Lecce - Sampdoria, ponovitev
12:15 Nogomet: Lecce - Sampdoria, ponovitev
12:15 Nogomet: Lecce - Sampdoria, ponovitev
14:15 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
16:10 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
16:10 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
16:10 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
16:10 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
16:10 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
16:10 Motokros: VN Turčije, prva dirka, ponovitev
17:05 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
17:05 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
17:05 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
17:05 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
17:05 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
17:05 Motokros: VN Turčije, druga dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Nizozemske, prva dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Nizozemske, druga dirka, ponovitev
20:00 Nogomet: Viktoria Plzen - Sparta Praha, ponovitev
20:00 Nogomet: Viktoria Plzen - Sparta Praha, ponovitev
20:00 Nogomet: Viktoria Plzen - Sparta Praha, ponovitev
20:00 Nogomet: Viktoria Plzen - Sparta Praha, ponovitev
20:00 Nogomet: Viktoria Plzen - Sparta Praha, ponovitev
20:00 Nogomet: Viktoria Plzen - Sparta Praha, ponovitev
22:00 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
22:00 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
22:00 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
22:00 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
22:00 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
22:00 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
23:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, danes
23:45 Nogomet: Atalanta - Napoli, danes