TV spored ŠPORT TV 2


4. julij 2020 - 10. julij 2020
01:45 Rokomet: Tatran Prešov - Motor Zaporožje, ponovitev
01:45 Rokomet: Tatran Prešov - Motor Zaporožje, ponovitev
01:45 Rokomet: Tatran Prešov - Motor Zaporožje, ponovitev
01:45 Rokomet: Tatran Prešov - Motor Zaporožje, ponovitev
03:15 Nogomet: Clermont - Lorient, ponovitev
03:15 Nogomet: Clermont - Lorient, ponovitev
03:15 Nogomet: Clermont - Lorient, ponovitev
03:15 Nogomet: Clermont - Lorient, ponovitev
05:00 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
05:00 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
05:00 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
05:00 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
06:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
06:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
06:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
06:45 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
08:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
08:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
08:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
08:30 Košarka: Finale: Barcelona - Baskonia, ponovitev
10:25 Nogomet: Hellas Verona - Parma, ponovitev
10:25 Nogomet: Hellas Verona - Parma, ponovitev
10:25 Nogomet: Hellas Verona - Parma, ponovitev
10:25 Nogomet: Hellas Verona - Parma, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Genoa - Juventus, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Atalanta - Napoli, ponovitev
16:05 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
16:05 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
16:05 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
16:05 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Argentine, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Argentine, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Argentine, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Argentine, prva dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Argentine, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Argentine, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Argentine, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Argentine, druga dirka, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
20:00 Nogomet: Inter - Brescia, ponovitev
22:00 Nogomet: SPAL - Milan, ponovitev
22:00 Nogomet: SPAL - Milan, ponovitev
22:00 Nogomet: SPAL - Milan, ponovitev
22:00 Nogomet: SPAL - Milan, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Sampdoria, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Sampdoria, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Sampdoria, ponovitev
23:45 Nogomet: Lecce - Sampdoria, ponovitev