TV spored ŠPORT TV 2


10. avgust 2020 - 16. avgust 2020
01:45 Rokomet: Nexe - Tatran Prešov, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Tatran Prešov, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Tatran Prešov, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Tatran Prešov, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Tatran Prešov, ponovitev
01:45 Rokomet: Nexe - Tatran Prešov, ponovitev
03:15 Nogomet: Lorient - Rodez, ponovitev
03:15 Nogomet: Lorient - Rodez, ponovitev
03:15 Nogomet: Lorient - Rodez, ponovitev
03:15 Nogomet: Lorient - Rodez, ponovitev
03:15 Nogomet: Lorient - Rodez, ponovitev
03:15 Nogomet: Lorient - Rodez, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Fiorentina, ponovitev
06:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Lazio - Milan, ponovitev
08:45 Košarka: Barcelona - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Barcelona - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Barcelona - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Barcelona - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Barcelona - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Barcelona - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Barcelona - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Barcelona - Joventut, ponovitev
10:30 Košarka: Tenerife - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Tenerife - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Tenerife - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Tenerife - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Tenerife - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Tenerife - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Tenerife - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Tenerife - Unicaja, ponovitev
12:15 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
12:15 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
12:15 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
12:15 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
12:15 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
12:15 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
12:15 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
12:15 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
14:15 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
14:15 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
14:15 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
14:15 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
14:15 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
14:15 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
14:15 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
14:15 Nogomet: Rijeka - Dinamo, ponovitev
16:00 Motokros: VN Portugalske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Portugalske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Portugalske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Portugalske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Portugalske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Portugalske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Portugalske, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Portugalske, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Portugalske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Portugalske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Portugalske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Portugalske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Portugalske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Portugalske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Portugalske, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Portugalske, druga dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Francije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Francije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Francije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Francije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Francije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Francije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Francije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Francije, prva dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Francije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Francije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Francije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Francije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Francije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Francije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Francije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Francije, druga dirka, ponovitev
20:00 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
20:00 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
20:00 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
20:00 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
20:00 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
20:00 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
20:00 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
20:00 Nogomet: Cagliari - Atalanta, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
22:00 Nogomet: Inter - Bologna, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Torino, ponovitev