TV spored ŠPORT TV 2


18. november 2019 - 24. november 2019
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
01:15 Nogomet: Toulouse - Lyon, ponovitev
01:15 Nogomet: Toulouse - Lyon, ponovitev
01:15 Nogomet: Toulouse - Lyon, ponovitev
01:15 Nogomet: Toulouse - Lyon, ponovitev
01:15 Nogomet: Toulouse - Lyon, ponovitev
03:05 Nogomet: Dijon - PSG, ponovitev
03:05 Nogomet: Dijon - PSG, ponovitev
03:05 Nogomet: Dijon - PSG, ponovitev
03:05 Nogomet: Dijon - PSG, ponovitev
03:05 Nogomet: Dijon - PSG, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Fiorentina - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Juventus, ponovitev
08:45 Košarka: Darussafaka - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Darussafaka - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Darussafaka - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Darussafaka - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Darussafaka - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Darussafaka - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Darussafaka - Cedevita Olimpija, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Inter, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Inter, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Inter, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Inter, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Inter, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Inter, ponovitev
10:30 Nogomet: Bologna - Inter, ponovitev
12:30 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
12:30 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
12:30 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
12:30 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
12:30 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
12:30 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
12:30 Futsal: 8. oddaja, ponovitev
13:00 Nogomet: Lecce - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Lecce - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Lecce - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Lecce - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Lecce - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Lecce - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Lecce - Sassuolo, ponovitev
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Brescia, ponovitev
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Brescia, ponovitev
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Brescia, ponovitev
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Brescia, ponovitev
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Brescia, ponovitev
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Brescia, ponovitev
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Brescia, ponovitev
16:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Spartak, živo
16:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Spartak, živo
16:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Spartak, živo
16:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Spartak, živo
16:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Spartak, živo
16:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Spartak, živo
16:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Spartak, živo
18:45 Nogomet: Roma - Napoli, ponovitev
18:45 Nogomet: Roma - Napoli, ponovitev
18:45 Nogomet: Roma - Napoli, ponovitev
18:45 Nogomet: Roma - Napoli, ponovitev
18:45 Nogomet: Roma - Napoli, ponovitev
18:45 Nogomet: Roma - Napoli, ponovitev
18:45 Nogomet: Roma - Napoli, ponovitev
20:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
20:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
20:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
20:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
20:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
20:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
20:45 Nogomet: Atalanta - Cagliari, ponovitev
22:45 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
22:45 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
22:45 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
22:45 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
22:45 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
22:45 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
22:45 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev