TV spored ŠPORT TV 2


26. januar 2020 - 1. februar 2020
00:30 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
00:30 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
00:30 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
00:30 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
00:30 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
02:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
03:00 Ragbi: Lyon - Benetton Rugby, ponovitev
03:00 Ragbi: Lyon - Benetton Rugby, ponovitev
03:00 Ragbi: Lyon - Benetton Rugby, ponovitev
03:00 Ragbi: Lyon - Benetton Rugby, ponovitev
03:00 Ragbi: Lyon - Benetton Rugby, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Hellas Verona, ponovitev
06:55 Rokomet: Srbija - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Srbija - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Srbija - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Srbija - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Srbija - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Srbija - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Srbija - Južna Koreja, živo
08:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
08:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
08:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
08:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
08:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
08:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
08:45 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
09:15 Magazin: 2. oddaja, ponovitev
09:15 Magazin: 2. oddaja, ponovitev
09:15 Magazin: 2. oddaja, ponovitev
09:15 Magazin: 2. oddaja, ponovitev
09:15 Magazin: 2. oddaja, ponovitev
09:15 Magazin: 2. oddaja, ponovitev
09:15 Magazin: 2. oddaja, ponovitev
09:45 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
09:45 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
09:45 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
09:45 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
09:45 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
09:45 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
09:45 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
09:55 Rokomet: Črna gora - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Črna gora - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Črna gora - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Črna gora - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Črna gora - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Črna gora - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Črna gora - Japonska, živo
11:40 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
11:40 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
11:40 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
11:40 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
11:40 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
11:40 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
11:40 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
12:10 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
12:10 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
12:10 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
12:10 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
12:10 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
12:10 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
12:10 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
12:25 Rokomet: Norveška - Danska, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Danska, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Danska, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Danska, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Danska, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Danska, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Danska, živo
14:15 Hokej na ledu: Vancouver - Buffalo, ponovitev
14:15 Hokej na ledu: Vancouver - Buffalo, ponovitev
14:15 Hokej na ledu: Vancouver - Buffalo, ponovitev
14:15 Hokej na ledu: Vancouver - Buffalo, ponovitev
14:15 Hokej na ledu: Vancouver - Buffalo, ponovitev
14:15 Hokej na ledu: Vancouver - Buffalo, ponovitev
14:15 Hokej na ledu: Vancouver - Buffalo, ponovitev
15:55 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, živo
15:55 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, živo
15:55 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, živo
15:55 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, živo
15:55 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, živo
15:55 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, živo
15:55 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, živo
17:55 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
17:55 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
17:55 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
17:55 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
17:55 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
17:55 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
17:55 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
18:25 Košarka: Manresa - Barcelona, živo
18:25 Košarka: Manresa - Barcelona, živo
18:25 Košarka: Manresa - Barcelona, živo
18:25 Košarka: Manresa - Barcelona, živo
18:25 Košarka: Manresa - Barcelona, živo
18:25 Košarka: Manresa - Barcelona, živo
18:25 Košarka: Manresa - Barcelona, živo
20:25 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
20:25 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
20:25 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
20:25 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
20:25 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
20:25 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
20:25 Nogomet: 10. oddaja, ponovitev
20:55 Nogomet: Marseille - Bordeaux, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Bordeaux, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Bordeaux, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Bordeaux, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Bordeaux, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Bordeaux, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Bordeaux, živo
23:00 Nogomet: Bologna - Milan, danes
23:00 Nogomet: Bologna - Milan, danes
23:00 Nogomet: Bologna - Milan, danes
23:00 Nogomet: Bologna - Milan, danes
23:00 Nogomet: Bologna - Milan, danes
23:00 Nogomet: Bologna - Milan, danes
23:00 Nogomet: Bologna - Milan, danes