TV spored ŠPORT TV 2


8. avgust 2020 - 14. avgust 2020
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Vojvodina, ponovitev
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Vojvodina, ponovitev
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Vojvodina, ponovitev
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Vojvodina, ponovitev
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Vojvodina, ponovitev
01:45 Rokomet: Beijing Sport University - Vojvodina, ponovitev
03:15 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
03:15 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
03:15 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
03:15 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
03:15 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
03:15 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
06:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
06:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
06:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
06:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
06:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
06:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
06:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
06:45 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
08:45 Košarka: Bilbao - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Bilbao - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Bilbao - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Bilbao - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Bilbao - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Bilbao - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Bilbao - Joventut, ponovitev
08:45 Košarka: Bilbao - Joventut, ponovitev
10:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
10:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
10:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
10:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
10:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
10:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
10:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
10:30 Košarka: Unicaja - Barcelona, ponovitev
12:15 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
12:15 Nogomet: Milan - Juventus, ponovitev
14:00 Nogomet: Lokomotiva - Inter, ponovitev
14:00 Nogomet: Lokomotiva - Inter, ponovitev
14:00 Nogomet: Lokomotiva - Inter, ponovitev
14:00 Nogomet: Lokomotiva - Inter, ponovitev
14:00 Nogomet: Lokomotiva - Inter, ponovitev
14:00 Nogomet: Lokomotiva - Inter, ponovitev
14:00 Nogomet: Lokomotiva - Inter, ponovitev
14:00 Nogomet: Lokomotiva - Inter, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
17:45 Nogomet: Atalanta - Sampdoria, ponovitev
19:30 Nogomet: Slavia Praha - Sparta Praha, ponovitev
19:30 Nogomet: Slavia Praha - Sparta Praha, ponovitev
19:30 Nogomet: Slavia Praha - Sparta Praha, ponovitev
19:30 Nogomet: Slavia Praha - Sparta Praha, ponovitev
19:30 Nogomet: Slavia Praha - Sparta Praha, ponovitev
19:30 Nogomet: Slavia Praha - Sparta Praha, ponovitev
19:30 Nogomet: Slavia Praha - Sparta Praha, ponovitev
19:30 Nogomet: Slavia Praha - Sparta Praha, ponovitev
21:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
21:30 Nogomet: Finale: Bayer Leverkusen - Bayern Munchen, ponovitev
23:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
23:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
23:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
23:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
23:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
23:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
23:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
23:15 Gorski teki: 5. oddaja, ponovitev
23:45 Nogomet: Hellas Verona - Inter, danes
23:45 Nogomet: Hellas Verona - Inter, danes
23:45 Nogomet: Hellas Verona - Inter, danes
23:45 Nogomet: Hellas Verona - Inter, danes
23:45 Nogomet: Hellas Verona - Inter, danes
23:45 Nogomet: Hellas Verona - Inter, danes
23:45 Nogomet: Hellas Verona - Inter, danes
23:45 Nogomet: Hellas Verona - Inter, danes