TV spored ŠPORT TV 2


16. oktober 2019 - 22. oktober 2019
00:30 Magazin: 45. oddaja, ponovitev
00:30 Magazin: 45. oddaja, ponovitev
00:30 Magazin: 45. oddaja, ponovitev
00:30 Magazin: 45. oddaja, ponovitev
00:30 Magazin: 45. oddaja, ponovitev
00:30 Magazin: 45. oddaja, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
06:45 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
08:45 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
10:45 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
10:45 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
10:45 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
10:45 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
10:45 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
10:45 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
10:45 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
10:45 Rokomet: Krim - Most, ponovitev
12:05 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:05 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:05 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:05 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:05 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:05 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:05 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
12:05 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
14:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
14:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
16:00 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
16:00 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
16:00 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
16:00 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
16:00 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
16:00 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
16:00 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
16:00 Hokej na ledu: Washington - Dallas, danes
18:00 Gorski teki: 3. oddaja, ponovitev
18:00 Gorski teki: 3. oddaja, ponovitev
18:00 Gorski teki: 3. oddaja, ponovitev
18:00 Gorski teki: 3. oddaja, ponovitev
18:00 Gorski teki: 3. oddaja, ponovitev
18:00 Gorski teki: 3. oddaja, ponovitev
18:00 Gorski teki: 3. oddaja, ponovitev
18:00 Gorski teki: 3. oddaja, ponovitev
18:30 Nogomet: 5. oddaja, prvič
18:30 Nogomet: 5. oddaja, prvič
18:30 Nogomet: 5. oddaja, prvič
18:30 Nogomet: 5. oddaja, prvič
18:30 Nogomet: 5. oddaja, prvič
18:30 Nogomet: 5. oddaja, prvič
18:30 Nogomet: 5. oddaja, prvič
18:30 Nogomet: 5. oddaja, prvič
18:55 Rokomet: Flensburg - Zagreb, živo
18:55 Rokomet: Flensburg - Zagreb, živo
18:55 Rokomet: Flensburg - Zagreb, živo
18:55 Rokomet: Flensburg - Zagreb, živo
18:55 Rokomet: Flensburg - Zagreb, živo
18:55 Rokomet: Flensburg - Zagreb, živo
18:55 Rokomet: Flensburg - Zagreb, živo
18:55 Rokomet: Flensburg - Zagreb, živo
20:40 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, živo
20:40 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, živo
20:40 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, živo
20:40 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, živo
20:40 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, živo
20:40 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, živo
20:40 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, živo
20:40 Rokomet: Saint-Raphael - Montpellier, živo
22:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, danes
22:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, danes
22:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, danes
22:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, danes
22:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, danes
22:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, danes
22:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, danes
22:30 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, danes