TV spored ŠPORT TV 2


18. januar 2020 - 24. januar 2020
01:00 Nogomet: Rijeka - Istra, ponovitev
01:00 Nogomet: Rijeka - Istra, ponovitev
01:00 Nogomet: Rijeka - Istra, ponovitev
01:00 Nogomet: Rijeka - Istra, ponovitev
01:00 Nogomet: Rijeka - Istra, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Fiorentina, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Fiorentina, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Fiorentina, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Fiorentina, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Fiorentina, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
06:45 Nogomet: Marseille - Bordeaux, ponovitev
08:35 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
08:35 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
08:35 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
08:35 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
08:35 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
08:35 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
08:35 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
10:30 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
12:15 Hokej na ledu: Winnipeg - Anaheim, ponovitev
12:15 Hokej na ledu: Winnipeg - Anaheim, ponovitev
12:15 Hokej na ledu: Winnipeg - Anaheim, ponovitev
12:15 Hokej na ledu: Winnipeg - Anaheim, ponovitev
12:15 Hokej na ledu: Winnipeg - Anaheim, ponovitev
12:15 Hokej na ledu: Winnipeg - Anaheim, ponovitev
12:15 Hokej na ledu: Winnipeg - Anaheim, ponovitev
14:15 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
14:15 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
16:05 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, ponovitev
16:05 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, ponovitev
16:05 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, ponovitev
16:05 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, ponovitev
16:05 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, ponovitev
16:05 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, ponovitev
16:05 Nogomet: Finale: Rangers - Celtic, ponovitev
18:00 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
18:00 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
18:00 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
18:00 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
18:00 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
18:00 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
18:00 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
20:00 Rokomet: Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo, danes
20:00 Rokomet: Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo, danes
20:00 Rokomet: Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo, danes
20:00 Rokomet: Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo, danes
20:00 Rokomet: Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo, danes
20:00 Rokomet: Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo, danes
20:00 Rokomet: Tekma za 19. mesto: Slovenija - DR Kongo, danes
21:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
21:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
21:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
21:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
21:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
21:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
21:30 Nogomet: Sassuolo - Cagliari, ponovitev
23:15 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
23:15 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
23:15 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
23:15 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
23:15 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
23:15 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
23:15 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev