TV spored ŠPORT TV 2


16. oktober 2019 - 22. oktober 2019
00:15 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
00:15 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
00:15 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
00:15 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
00:15 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
00:15 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 40. oddaja, ponovitev
01:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
01:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
01:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
01:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
01:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
01:15 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:05 Nogomet: St. Etienne - Lyon, ponovitev
03:05 Nogomet: St. Etienne - Lyon, ponovitev
03:05 Nogomet: St. Etienne - Lyon, ponovitev
03:05 Nogomet: St. Etienne - Lyon, ponovitev
03:05 Nogomet: St. Etienne - Lyon, ponovitev
03:05 Nogomet: St. Etienne - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
06:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:45 Košarka: Unics Kazan - Cedevita Olimpija, ponovitev
10:30 Rokomet: Ribnica - Minsk, prva tekma, ponovitev
10:30 Rokomet: Ribnica - Minsk, prva tekma, ponovitev
10:30 Rokomet: Ribnica - Minsk, prva tekma, ponovitev
10:30 Rokomet: Ribnica - Minsk, prva tekma, ponovitev
10:30 Rokomet: Ribnica - Minsk, prva tekma, ponovitev
10:30 Rokomet: Ribnica - Minsk, prva tekma, ponovitev
10:30 Rokomet: Ribnica - Minsk, prva tekma, ponovitev
10:30 Rokomet: Ribnica - Minsk, prva tekma, ponovitev
12:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
12:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
12:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
12:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
12:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
12:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
12:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
12:00 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
16:00 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 9. kola, ponovitev
18:55 Rokomet: Kristianstad - Kadetten Schaffhausen, živo
18:55 Rokomet: Kristianstad - Kadetten Schaffhausen, živo
18:55 Rokomet: Kristianstad - Kadetten Schaffhausen, živo
18:55 Rokomet: Kristianstad - Kadetten Schaffhausen, živo
18:55 Rokomet: Kristianstad - Kadetten Schaffhausen, živo
18:55 Rokomet: Kristianstad - Kadetten Schaffhausen, živo
18:55 Rokomet: Kristianstad - Kadetten Schaffhausen, živo
18:55 Rokomet: Kristianstad - Kadetten Schaffhausen, živo
20:45 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, prvič
20:45 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, prvič
20:45 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, prvič
20:45 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, prvič
20:45 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, prvič
20:45 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, prvič
20:45 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, prvič
20:45 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, prvič
21:15 Nogomet: Brazilija - Senegal, danes
21:15 Nogomet: Brazilija - Senegal, danes
21:15 Nogomet: Brazilija - Senegal, danes
21:15 Nogomet: Brazilija - Senegal, danes
21:15 Nogomet: Brazilija - Senegal, danes
21:15 Nogomet: Brazilija - Senegal, danes
21:15 Nogomet: Brazilija - Senegal, danes
21:15 Nogomet: Brazilija - Senegal, danes
23:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
23:15 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev