TV spored ŠPORT TV 2


21. julij 2019 - 27. julij 2019
01:00 Nogomet: Atalanta - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Atalanta - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Atalanta - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Atalanta - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Atalanta - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Atalanta - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Torino, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Torino, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Torino, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Torino, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Torino, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Torino, ponovitev
05:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Juventus - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, moški, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, moški, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, moški, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, moški, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, moški, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, moški, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, moški, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, moški, ponovitev
14:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
14:30 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:30 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:30 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:30 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:30 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:30 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:30 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
14:30 Nogomet: Polfinale: Čile - Peru, ponovitev
16:30 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
16:30 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
16:30 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
16:30 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
16:30 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
16:30 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
16:30 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
16:30 Nogomet: Polfinale: Brazilija - Argentina, ponovitev
18:30 Nogomet: Tekma za 3. mesto: Argentina - Čile, ponovitev
18:30 Nogomet: Tekma za 3. mesto: Argentina - Čile, ponovitev
18:30 Nogomet: Tekma za 3. mesto: Argentina - Čile, ponovitev
18:30 Nogomet: Tekma za 3. mesto: Argentina - Čile, ponovitev
18:30 Nogomet: Tekma za 3. mesto: Argentina - Čile, ponovitev
18:30 Nogomet: Tekma za 3. mesto: Argentina - Čile, ponovitev
18:30 Nogomet: Tekma za 3. mesto: Argentina - Čile, ponovitev
18:30 Nogomet: Tekma za 3. mesto: Argentina - Čile, ponovitev
20:30 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
20:30 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
20:30 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
20:30 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
20:30 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
20:30 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
20:30 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
20:30 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
23:00 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, danes
23:00 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, danes
23:00 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, danes
23:00 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, danes
23:00 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, danes
23:00 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, danes
23:00 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, danes
23:00 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, danes