TV spored ŠPORT TV 2


18. januar 2020 - 24. januar 2020
00:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
00:00 Nogomet: Vrhunci 17. kola, ponovitev
01:00 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Melbourne City - Perth Glory, ponovitev
03:00 Nogomet: Melbourne City - Perth Glory, ponovitev
03:00 Nogomet: Melbourne City - Perth Glory, ponovitev
03:00 Nogomet: Melbourne City - Perth Glory, ponovitev
03:00 Nogomet: Melbourne City - Perth Glory, ponovitev
05:00 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
05:00 Nogomet: Lazio - Juventus, ponovitev
06:55 Rokomet: Nizozemska - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Nizozemska - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Nizozemska - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Nizozemska - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Nizozemska - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Nizozemska - Južna Koreja, živo
06:55 Rokomet: Nizozemska - Južna Koreja, živo
08:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, ponovitev
08:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, ponovitev
08:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, ponovitev
08:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, ponovitev
08:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, ponovitev
08:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, ponovitev
08:45 Nogomet: Vrhunci 15. kola, ponovitev
09:40 Ekstremni športi: 22. oddaja, ponovitev
09:40 Ekstremni športi: 22. oddaja, ponovitev
09:40 Ekstremni športi: 22. oddaja, ponovitev
09:40 Ekstremni športi: 22. oddaja, ponovitev
09:40 Ekstremni športi: 22. oddaja, ponovitev
09:40 Ekstremni športi: 22. oddaja, ponovitev
09:40 Ekstremni športi: 22. oddaja, ponovitev
09:55 Rokomet: Romunija - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Romunija - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Romunija - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Romunija - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Romunija - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Romunija - Japonska, živo
09:55 Rokomet: Romunija - Japonska, živo
11:50 Futsal: 13. oddaja, ponovitev
11:50 Futsal: 13. oddaja, ponovitev
11:50 Futsal: 13. oddaja, ponovitev
11:50 Futsal: 13. oddaja, ponovitev
11:50 Futsal: 13. oddaja, ponovitev
11:50 Futsal: 13. oddaja, ponovitev
11:50 Futsal: 13. oddaja, ponovitev
12:20 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
12:20 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
12:20 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
12:20 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
12:20 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
12:20 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
12:20 Odbojka na mivki: Vrhunci, ponovitev
12:25 Rokomet: Norveška - Nemčija, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Nemčija, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Nemčija, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Nemčija, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Nemčija, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Nemčija, živo
12:25 Rokomet: Norveška - Nemčija, živo
14:15 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Inter - Roma, ponovitev
16:15 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
16:15 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
16:15 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
16:15 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
16:15 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
16:15 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
16:15 Ekstremni športi: 23. oddaja, ponovitev
16:30 Rokomet: Srbija - Danska, danes
16:30 Rokomet: Srbija - Danska, danes
16:30 Rokomet: Srbija - Danska, danes
16:30 Rokomet: Srbija - Danska, danes
16:30 Rokomet: Srbija - Danska, danes
16:30 Rokomet: Srbija - Danska, danes
16:30 Rokomet: Srbija - Danska, danes
17:55 Košarka: Lokomotiv Kuban - Partizan, živo
17:55 Košarka: Lokomotiv Kuban - Partizan, živo
17:55 Košarka: Lokomotiv Kuban - Partizan, živo
17:55 Košarka: Lokomotiv Kuban - Partizan, živo
17:55 Košarka: Lokomotiv Kuban - Partizan, živo
17:55 Košarka: Lokomotiv Kuban - Partizan, živo
17:55 Košarka: Lokomotiv Kuban - Partizan, živo
20:00 Nogomet: 12. oddaja, ponovitev
20:00 Nogomet: 12. oddaja, ponovitev
20:00 Nogomet: 12. oddaja, ponovitev
20:00 Nogomet: 12. oddaja, ponovitev
20:00 Nogomet: 12. oddaja, ponovitev
20:00 Nogomet: 12. oddaja, ponovitev
20:00 Nogomet: 12. oddaja, ponovitev
20:25 Košarka: Vrhunci, prvič
20:25 Košarka: Vrhunci, prvič
20:25 Košarka: Vrhunci, prvič
20:25 Košarka: Vrhunci, prvič
20:25 Košarka: Vrhunci, prvič
20:25 Košarka: Vrhunci, prvič
20:25 Košarka: Vrhunci, prvič
20:40 Košarka: Joventut - Unics Kazan, živo
20:40 Košarka: Joventut - Unics Kazan, živo
20:40 Košarka: Joventut - Unics Kazan, živo
20:40 Košarka: Joventut - Unics Kazan, živo
20:40 Košarka: Joventut - Unics Kazan, živo
20:40 Košarka: Joventut - Unics Kazan, živo
20:40 Košarka: Joventut - Unics Kazan, živo
22:45 Košarka: Nanterre - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Nanterre - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Nanterre - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Nanterre - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Nanterre - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Nanterre - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Nanterre - Cedevita Olimpija, danes