TV spored ŠPORT TV 2


19. junij 2019 - 25. junij 2019
01:00 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Atalanta - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
05:00 Nogomet: SPAL - Chievo, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Cagliari, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
10:40 Rokomet: Kiel - Hannover-Burgdorf, ponovitev
10:40 Rokomet: Kiel - Hannover-Burgdorf, ponovitev
10:40 Rokomet: Kiel - Hannover-Burgdorf, ponovitev
10:40 Rokomet: Kiel - Hannover-Burgdorf, ponovitev
10:40 Rokomet: Kiel - Hannover-Burgdorf, ponovitev
10:40 Rokomet: Kiel - Hannover-Burgdorf, ponovitev
10:40 Rokomet: Kiel - Hannover-Burgdorf, ponovitev
10:40 Rokomet: Kiel - Hannover-Burgdorf, ponovitev
12:10 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
12:10 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
12:10 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
12:10 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
12:10 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
12:10 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
12:10 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
12:10 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
13:10 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
13:10 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
13:10 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
13:10 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
13:10 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
13:10 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
13:10 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
13:10 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Rusije, prva dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Rusije, druga dirka, ponovitev
16:05 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
16:05 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
16:05 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
16:05 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
16:05 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
16:05 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
16:05 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
16:05 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
18:05 Baseball: Tampa Bay - Oakland, živo
18:05 Baseball: Tampa Bay - Oakland, živo
18:05 Baseball: Tampa Bay - Oakland, živo
18:05 Baseball: Tampa Bay - Oakland, živo
18:05 Baseball: Tampa Bay - Oakland, živo
18:05 Baseball: Tampa Bay - Oakland, živo
18:05 Baseball: Tampa Bay - Oakland, živo
18:05 Baseball: Tampa Bay - Oakland, živo
21:00 Rokomet: Bergischer - Flensburg, ponovitev
21:00 Rokomet: Bergischer - Flensburg, ponovitev
21:00 Rokomet: Bergischer - Flensburg, ponovitev
21:00 Rokomet: Bergischer - Flensburg, ponovitev
21:00 Rokomet: Bergischer - Flensburg, ponovitev
21:00 Rokomet: Bergischer - Flensburg, ponovitev
21:00 Rokomet: Bergischer - Flensburg, ponovitev
21:00 Rokomet: Bergischer - Flensburg, ponovitev
22:30 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
22:30 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
22:30 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
22:30 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
22:30 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
22:30 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
22:30 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
22:30 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
23:30 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
23:40 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
23:40 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
23:40 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
23:40 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
23:40 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
23:40 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev
23:40 Nogomet: Genoa - Atalanta, ponovitev