TV spored ŠPORT TV 2


21. julij 2019 - 27. julij 2019
01:00 Nogomet: Fiorentina - Frosinone, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Frosinone, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Frosinone, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Frosinone, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Frosinone, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Frosinone, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
05:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
06:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
06:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
06:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
06:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
06:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
06:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
06:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
06:45 Nogomet: Četrtfinale: Nigerija - Južna Afrika, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
08:45 Nogomet: Četrtfinale: Slonokoščena obala - Alžirija, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
10:45 Nogomet: Četrtfinale: Madagaskar - Tunizija, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, ženske, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, ženske, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, ženske, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, ženske, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, ženske, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, ženske, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, ženske, ponovitev
12:45 Triatlon: Hamburg, Sprint, ženske, ponovitev
14:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
14:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
14:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
14:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
14:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
14:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
14:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
14:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
14:55 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:45 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
17:45 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
17:45 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
17:45 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
17:45 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
17:45 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
17:45 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
17:45 Nogomet: Finale: Brazilija - Peru, ponovitev
20:15 Baseball: Chicago Cubs - Pittsburgh, živo
20:15 Baseball: Chicago Cubs - Pittsburgh, živo
20:15 Baseball: Chicago Cubs - Pittsburgh, živo
20:15 Baseball: Chicago Cubs - Pittsburgh, živo
20:15 Baseball: Chicago Cubs - Pittsburgh, živo
20:15 Baseball: Chicago Cubs - Pittsburgh, živo
20:15 Baseball: Chicago Cubs - Pittsburgh, živo
20:15 Baseball: Chicago Cubs - Pittsburgh, živo
23:15 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, danes
23:15 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, danes
23:15 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, danes
23:15 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, danes
23:15 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, danes
23:15 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, danes
23:15 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, danes
23:15 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, danes