TV spored ŠPORT TV 2


9. avgust 2020 - 15. avgust 2020
01:45 Rokomet: Tatran Prešov - Vardar, ponovitev
01:45 Rokomet: Tatran Prešov - Vardar, ponovitev
01:45 Rokomet: Tatran Prešov - Vardar, ponovitev
01:45 Rokomet: Tatran Prešov - Vardar, ponovitev
01:45 Rokomet: Tatran Prešov - Vardar, ponovitev
01:45 Rokomet: Tatran Prešov - Vardar, ponovitev
03:15 Nogomet: Guingamp - Ajaccio, ponovitev
03:15 Nogomet: Guingamp - Ajaccio, ponovitev
03:15 Nogomet: Guingamp - Ajaccio, ponovitev
03:15 Nogomet: Guingamp - Ajaccio, ponovitev
03:15 Nogomet: Guingamp - Ajaccio, ponovitev
03:15 Nogomet: Guingamp - Ajaccio, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Lille, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Lille, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Lille, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Lille, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Lille, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Lille, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Lille, ponovitev
05:00 Nogomet: Amiens - Lille, ponovitev
06:45 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
06:45 Nogomet: Nimes - Nice, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Bilbao, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Bilbao, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Bilbao, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Bilbao, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Bilbao, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Bilbao, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Bilbao, ponovitev
08:45 Košarka: Tenerife - Bilbao, ponovitev
10:30 Košarka: Joventut - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Joventut - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Joventut - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Joventut - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Joventut - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Joventut - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Joventut - Unicaja, ponovitev
10:30 Košarka: Joventut - Unicaja, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
12:15 Nogomet: Juventus - Atalanta, ponovitev
14:15 Nogomet: Brescia - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Brescia - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Brescia - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Brescia - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Brescia - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Brescia - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Brescia - Roma, ponovitev
14:15 Nogomet: Brescia - Roma, ponovitev
16:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Belgije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Belgije, druga dirka, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
18:00 Nogomet: Vrhunci 31. kola, ponovitev
18:50 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, živo
18:50 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, živo
18:50 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, živo
18:50 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, živo
18:50 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, živo
18:50 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, živo
18:50 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, živo
18:50 Nogomet: Slaven - Lokomotiva, živo
21:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
21:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
21:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
21:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
21:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
21:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
21:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
21:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, živo
23:00 Dominika Čonč, ponovitev
23:00 Dominika Čonč, ponovitev
23:00 Dominika Čonč, ponovitev
23:00 Dominika Čonč, ponovitev
23:00 Dominika Čonč, ponovitev
23:00 Dominika Čonč, ponovitev
23:00 Dominika Čonč, ponovitev
23:00 Dominika Čonč, ponovitev
23:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
23:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
23:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
23:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
23:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
23:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
23:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
23:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
23:45 Nogomet: Napoli - Milan, danes
23:45 Nogomet: Napoli - Milan, danes
23:45 Nogomet: Napoli - Milan, danes
23:45 Nogomet: Napoli - Milan, danes
23:45 Nogomet: Napoli - Milan, danes
23:45 Nogomet: Napoli - Milan, danes
23:45 Nogomet: Napoli - Milan, danes
23:45 Nogomet: Napoli - Milan, danes