TV spored ŠPORT TV 2


23. avgust 2019 - 29. avgust 2019
01:15 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
01:15 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
01:15 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
01:15 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
01:15 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
01:15 Nogomet: Strasbourg - Metz, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - Amiens, ponovitev
05:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
05:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
05:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
05:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
05:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
05:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
05:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
05:00 Nogomet: Clermont - Lens, ponovitev
06:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
06:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
06:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
06:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
06:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
06:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
06:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
06:45 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
08:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
08:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
08:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
08:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
08:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
08:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
08:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
08:45 Nogomet: Lille - Nantes, ponovitev
10:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
10:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
10:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
10:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
10:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
10:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
10:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
10:40 Magazin: 37. oddaja, ponovitev
11:05 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
11:05 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
11:05 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
11:05 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
11:05 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
11:05 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
11:05 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
11:05 Ekstremni športi: 32. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
11:30 Nogomet: 3. oddaja, ponovitev
12:00 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
12:00 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
12:00 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
12:00 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
12:00 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
12:00 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
12:00 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
12:00 Nogomet: Marseille - Reims, ponovitev
14:00 Nogomet: Osnabruck - Leipzig, ponovitev
14:00 Nogomet: Osnabruck - Leipzig, ponovitev
14:00 Nogomet: Osnabruck - Leipzig, ponovitev
14:00 Nogomet: Osnabruck - Leipzig, ponovitev
14:00 Nogomet: Osnabruck - Leipzig, ponovitev
14:00 Nogomet: Osnabruck - Leipzig, ponovitev
14:00 Nogomet: Osnabruck - Leipzig, ponovitev
14:00 Nogomet: Osnabruck - Leipzig, ponovitev
15:50 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:50 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:50 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:50 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:50 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:50 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:50 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
15:50 Nogomet: Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen, ponovitev
17:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
17:45 Nogomet: Vrhunci 1. kola, ponovitev
18:45 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
18:45 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
18:45 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
18:45 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
18:45 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
18:45 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
18:45 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
18:45 Nogomet: Dijon - St. Etienne, ponovitev
20:40 Nogomet: Salford City - Leeds, živo
20:40 Nogomet: Salford City - Leeds, živo
20:40 Nogomet: Salford City - Leeds, živo
20:40 Nogomet: Salford City - Leeds, živo
20:40 Nogomet: Salford City - Leeds, živo
20:40 Nogomet: Salford City - Leeds, živo
20:40 Nogomet: Salford City - Leeds, živo
20:40 Nogomet: Salford City - Leeds, živo
22:45 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, danes
22:45 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, danes
22:45 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, danes
22:45 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, danes
22:45 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, danes
22:45 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, danes
22:45 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, danes
22:45 Nogomet: Kobenhavn - Crvena zvezda, druga tekma, danes