TV spored ŠPORT TV 2


16. oktober 2019 - 22. oktober 2019
00:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
00:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
00:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
00:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
00:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
00:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
02:15 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
02:15 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
02:15 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
02:15 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
02:15 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
02:15 Nogomet: Torino - Napoli, ponovitev
04:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
04:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
04:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
04:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
04:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
04:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
05:00 Baseball: St. Louis - Washington, druga tekma, ponovitev
05:00 Baseball: St. Louis - Washington, druga tekma, ponovitev
05:00 Baseball: St. Louis - Washington, druga tekma, ponovitev
05:00 Baseball: St. Louis - Washington, druga tekma, ponovitev
05:00 Baseball: St. Louis - Washington, druga tekma, ponovitev
05:00 Baseball: St. Louis - Washington, druga tekma, ponovitev
05:00 Baseball: St. Louis - Washington, druga tekma, ponovitev
05:00 Baseball: St. Louis - Washington, druga tekma, ponovitev
08:00 Hokej na ledu: Ottawa - Tampa Bay, ponovitev
08:00 Hokej na ledu: Ottawa - Tampa Bay, ponovitev
08:00 Hokej na ledu: Ottawa - Tampa Bay, ponovitev
08:00 Hokej na ledu: Ottawa - Tampa Bay, ponovitev
08:00 Hokej na ledu: Ottawa - Tampa Bay, ponovitev
08:00 Hokej na ledu: Ottawa - Tampa Bay, ponovitev
08:00 Hokej na ledu: Ottawa - Tampa Bay, ponovitev
08:00 Hokej na ledu: Ottawa - Tampa Bay, ponovitev
10:00 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
10:00 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
10:00 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
10:00 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
10:00 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
10:00 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
10:00 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
10:00 Rokomet: Vardar - Kiel, ponovitev
11:30 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:30 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:30 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:30 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:30 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:30 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:30 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
11:30 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
13:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
13:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
13:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
13:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
13:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
13:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
13:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
13:30 Nogomet: 2. oddaja, ponovitev
13:55 Nogomet: Brazilija - Nigerija, živo
13:55 Nogomet: Brazilija - Nigerija, živo
13:55 Nogomet: Brazilija - Nigerija, živo
13:55 Nogomet: Brazilija - Nigerija, živo
13:55 Nogomet: Brazilija - Nigerija, živo
13:55 Nogomet: Brazilija - Nigerija, živo
13:55 Nogomet: Brazilija - Nigerija, živo
13:55 Nogomet: Brazilija - Nigerija, živo
15:55 Nogomet: Argentina - Ekvador, živo
15:55 Nogomet: Argentina - Ekvador, živo
15:55 Nogomet: Argentina - Ekvador, živo
15:55 Nogomet: Argentina - Ekvador, živo
15:55 Nogomet: Argentina - Ekvador, živo
15:55 Nogomet: Argentina - Ekvador, živo
15:55 Nogomet: Argentina - Ekvador, živo
15:55 Nogomet: Argentina - Ekvador, živo
18:00 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
18:00 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
18:00 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
18:00 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
18:00 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
18:00 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
18:00 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
18:00 Avtomobilizem: Le Mans, vrhunci, ponovitev
18:25 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
18:25 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
18:25 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
18:25 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
18:25 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
18:25 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
18:25 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
18:25 Košarka: Barcelona - Valencia, živo
20:30 Rokomet: Savehof - Krim, danes
20:30 Rokomet: Savehof - Krim, danes
20:30 Rokomet: Savehof - Krim, danes
20:30 Rokomet: Savehof - Krim, danes
20:30 Rokomet: Savehof - Krim, danes
20:30 Rokomet: Savehof - Krim, danes
20:30 Rokomet: Savehof - Krim, danes
20:30 Rokomet: Savehof - Krim, danes
22:00 Rokomet: PSG - Celje, danes
22:00 Rokomet: PSG - Celje, danes
22:00 Rokomet: PSG - Celje, danes
22:00 Rokomet: PSG - Celje, danes
22:00 Rokomet: PSG - Celje, danes
22:00 Rokomet: PSG - Celje, danes
22:00 Rokomet: PSG - Celje, danes
22:00 Rokomet: PSG - Celje, danes
23:30 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, danes
23:30 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, danes
23:30 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, danes
23:30 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, danes
23:30 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, danes
23:30 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, danes
23:30 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, danes
23:30 Rokomet: Velenje - Metaloplastika Šabac, druga tekma, danes