TV spored ŠPORT TV 2


26. junij 2019 - 2. julij 2019
01:15 Vaterpolo: Tekma za 3. mesto: Nizozemska - Rusija, ponovitev
01:15 Vaterpolo: Tekma za 3. mesto: Nizozemska - Rusija, ponovitev
01:15 Vaterpolo: Tekma za 3. mesto: Nizozemska - Rusija, ponovitev
01:15 Vaterpolo: Tekma za 3. mesto: Nizozemska - Rusija, ponovitev
01:15 Vaterpolo: Tekma za 3. mesto: Nizozemska - Rusija, ponovitev
01:15 Vaterpolo: Tekma za 3. mesto: Nizozemska - Rusija, ponovitev
02:20 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
02:20 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
02:20 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
02:20 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
02:20 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
02:20 Vaterpolo: Finale: ZDA - Italija, ponovitev
03:25 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
03:25 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
03:25 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
03:25 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
03:25 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
03:25 Nogomet: Frosinone - Milan, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Empoli, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Empoli, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Empoli, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Empoli, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Empoli, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Empoli, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Empoli, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Empoli, ponovitev
07:00 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
07:00 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
07:00 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
07:00 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
07:00 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
07:00 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
07:00 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
07:00 Futsal: Finale: Barcelona - Murcia, druga tekma, ponovitev
09:10 Nogomet: Inter - Napoli, ponovitev
09:10 Nogomet: Inter - Napoli, ponovitev
09:10 Nogomet: Inter - Napoli, ponovitev
09:10 Nogomet: Inter - Napoli, ponovitev
09:10 Nogomet: Inter - Napoli, ponovitev
09:10 Nogomet: Inter - Napoli, ponovitev
09:10 Nogomet: Inter - Napoli, ponovitev
09:10 Nogomet: Inter - Napoli, ponovitev
11:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
11:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
11:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
11:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
11:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
11:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
11:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
11:00 Reli: Italija, 1. HP, ponovitev
12:00 Triatlon: Leeds, moški, ponovitev
12:00 Triatlon: Leeds, moški, ponovitev
12:00 Triatlon: Leeds, moški, ponovitev
12:00 Triatlon: Leeds, moški, ponovitev
12:00 Triatlon: Leeds, moški, ponovitev
12:00 Triatlon: Leeds, moški, ponovitev
12:00 Triatlon: Leeds, moški, ponovitev
12:00 Triatlon: Leeds, moški, ponovitev
14:05 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
14:05 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
14:05 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
14:05 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
14:05 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
14:05 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
14:05 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
14:05 Nogomet: Juventus - Sampdoria, ponovitev
16:00 Nogomet: Empoli - Inter, ponovitev
16:00 Nogomet: Empoli - Inter, ponovitev
16:00 Nogomet: Empoli - Inter, ponovitev
16:00 Nogomet: Empoli - Inter, ponovitev
16:00 Nogomet: Empoli - Inter, ponovitev
16:00 Nogomet: Empoli - Inter, ponovitev
16:00 Nogomet: Empoli - Inter, ponovitev
16:00 Nogomet: Empoli - Inter, ponovitev
17:55 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
17:55 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
17:55 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
17:55 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
17:55 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
17:55 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
17:55 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
17:55 Nogomet: Parma - Roma, ponovitev
19:45 Nogomet: Sassuolo - Atalanta, ponovitev
19:45 Nogomet: Sassuolo - Atalanta, ponovitev
19:45 Nogomet: Sassuolo - Atalanta, ponovitev
19:45 Nogomet: Sassuolo - Atalanta, ponovitev
19:45 Nogomet: Sassuolo - Atalanta, ponovitev
19:45 Nogomet: Sassuolo - Atalanta, ponovitev
19:45 Nogomet: Sassuolo - Atalanta, ponovitev
19:45 Nogomet: Sassuolo - Atalanta, ponovitev
21:30 Košarka: Slovenija - Slovaška, danes
21:30 Košarka: Slovenija - Slovaška, danes
21:30 Košarka: Slovenija - Slovaška, danes
21:30 Košarka: Slovenija - Slovaška, danes
21:30 Košarka: Slovenija - Slovaška, danes
21:30 Košarka: Slovenija - Slovaška, danes
21:30 Košarka: Slovenija - Slovaška, danes
21:30 Košarka: Slovenija - Slovaška, danes
23:15 Hokej na ledu: Finale: Boston - St. Louis, sedma tekma, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Finale: Boston - St. Louis, sedma tekma, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Finale: Boston - St. Louis, sedma tekma, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Finale: Boston - St. Louis, sedma tekma, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Finale: Boston - St. Louis, sedma tekma, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Finale: Boston - St. Louis, sedma tekma, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Finale: Boston - St. Louis, sedma tekma, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Finale: Boston - St. Louis, sedma tekma, ponovitev