TV spored ŠPORT TV 2


21. julij 2019 - 27. julij 2019
01:30 Nogomet: Roma - Udinese, ponovitev
01:30 Nogomet: Roma - Udinese, ponovitev
01:30 Nogomet: Roma - Udinese, ponovitev
01:30 Nogomet: Roma - Udinese, ponovitev
01:30 Nogomet: Roma - Udinese, ponovitev
01:30 Nogomet: Roma - Udinese, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Chievo, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Chievo, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Chievo, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Chievo, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Chievo, ponovitev
03:20 Nogomet: Bologna - Chievo, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:10 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
07:10 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
07:10 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
07:10 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
07:10 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
07:10 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
07:10 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
07:10 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
07:10 Nogomet: Milan - Lazio, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:00 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
09:25 Vaterpolo: Kuba - Kazahstan, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Kuba - Kazahstan, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Kuba - Kazahstan, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Kuba - Kazahstan, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Kuba - Kazahstan, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Kuba - Kazahstan, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Kuba - Kazahstan, ženske, živo
09:25 Vaterpolo: Kuba - Kazahstan, ženske, živo
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 16. oddaja, ponovitev
10:45 Vaterpolo: Grčija - Španija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Grčija - Španija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Grčija - Španija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Grčija - Španija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Grčija - Španija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Grčija - Španija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Grčija - Španija, ženske, živo
10:45 Vaterpolo: Grčija - Španija, ženske, živo
11:45 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
11:45 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
11:45 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
11:45 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
11:45 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
11:45 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
11:45 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
11:45 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
12:05 Vaterpolo: Japonska - Kitajska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: Japonska - Kitajska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: Japonska - Kitajska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: Japonska - Kitajska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: Japonska - Kitajska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: Japonska - Kitajska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: Japonska - Kitajska, ženske, živo
12:05 Vaterpolo: Japonska - Kitajska, ženske, živo
13:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
13:25 Vaterpolo: Italija - Avstralija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Italija - Avstralija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Italija - Avstralija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Italija - Avstralija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Italija - Avstralija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Italija - Avstralija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Italija - Avstralija, ženske, živo
13:25 Vaterpolo: Italija - Avstralija, ženske, živo
14:30 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
14:30 Magazin: 33. oddaja, ponovitev
15:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
15:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
15:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
15:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
15:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
15:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
15:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
15:00 Nogomet: Četrtfinale: Senegal - Benin, ponovitev
17:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, danes
17:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, danes
17:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, danes
17:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, danes
17:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, danes
17:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, danes
17:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, danes
17:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, danes
18:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, danes
18:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, danes
18:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, danes
18:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, danes
18:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, danes
18:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, danes
18:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, danes
18:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, danes
18:55 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, živo
18:55 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, živo
18:55 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, živo
18:55 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, živo
18:55 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, živo
18:55 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, živo
18:55 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, živo
18:55 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, živo
21:00 Nogomet: St. Mirren - Dunfermline Athletic, danes
21:00 Nogomet: St. Mirren - Dunfermline Athletic, danes
21:00 Nogomet: St. Mirren - Dunfermline Athletic, danes
21:00 Nogomet: St. Mirren - Dunfermline Athletic, danes
21:00 Nogomet: St. Mirren - Dunfermline Athletic, danes
21:00 Nogomet: St. Mirren - Dunfermline Athletic, danes
21:00 Nogomet: St. Mirren - Dunfermline Athletic, danes
21:00 Nogomet: St. Mirren - Dunfermline Athletic, danes
23:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, danes
23:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, danes
23:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, danes
23:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, danes
23:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, danes
23:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, danes
23:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, danes
23:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, danes