TV spored ŠPORT TV 2


16. oktober 2019 - 22. oktober 2019
01:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
05:00 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, ponovitev
05:00 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, ponovitev
05:00 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, ponovitev
05:00 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, ponovitev
05:00 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, ponovitev
05:00 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, ponovitev
05:00 Nogomet: Perth Glory - Brisbane Roar, ponovitev
06:45 Hokej na ledu: Winnipeg - Pittsburgh, danes
06:45 Hokej na ledu: Winnipeg - Pittsburgh, danes
06:45 Hokej na ledu: Winnipeg - Pittsburgh, danes
06:45 Hokej na ledu: Winnipeg - Pittsburgh, danes
06:45 Hokej na ledu: Winnipeg - Pittsburgh, danes
06:45 Hokej na ledu: Winnipeg - Pittsburgh, danes
06:45 Hokej na ledu: Winnipeg - Pittsburgh, danes
08:45 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
10:30 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
10:30 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
10:30 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
10:30 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
10:30 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
10:30 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
10:30 Nogomet: Brazilija - Nigerija, ponovitev
12:15 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
12:15 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
12:15 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
12:15 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
12:15 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
12:15 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
12:15 Nogomet: Argentina - Ekvador, ponovitev
14:00 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
14:00 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
14:00 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
14:00 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
14:00 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
14:00 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
14:00 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
15:00 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
15:00 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
15:00 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
15:00 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
15:00 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
15:00 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
15:00 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
16:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
16:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
16:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
16:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
16:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
16:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
16:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
17:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
17:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
17:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
17:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
17:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
17:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
17:00 Reli: Vrhunci, Wales, ponovitev
18:00 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:00 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:00 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:00 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:00 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:00 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:00 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:30 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:30 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:30 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:30 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:30 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:30 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:30 Rokomet: Vrhunci, prvič
18:55 Mali nogomet: Nemčija - Romunija, živo
18:55 Mali nogomet: Nemčija - Romunija, živo
18:55 Mali nogomet: Nemčija - Romunija, živo
18:55 Mali nogomet: Nemčija - Romunija, živo
18:55 Mali nogomet: Nemčija - Romunija, živo
18:55 Mali nogomet: Nemčija - Romunija, živo
18:55 Mali nogomet: Nemčija - Romunija, živo
19:55 Mali nogomet: Grčija - Čile, živo
19:55 Mali nogomet: Grčija - Čile, živo
19:55 Mali nogomet: Grčija - Čile, živo
19:55 Mali nogomet: Grčija - Čile, živo
19:55 Mali nogomet: Grčija - Čile, živo
19:55 Mali nogomet: Grčija - Čile, živo
19:55 Mali nogomet: Grčija - Čile, živo
20:55 Mali nogomet: Rusija - Moldavija, živo
20:55 Mali nogomet: Rusija - Moldavija, živo
20:55 Mali nogomet: Rusija - Moldavija, živo
20:55 Mali nogomet: Rusija - Moldavija, živo
20:55 Mali nogomet: Rusija - Moldavija, živo
20:55 Mali nogomet: Rusija - Moldavija, živo
20:55 Mali nogomet: Rusija - Moldavija, živo
21:55 Mali nogomet: Maroko - Litva, živo
21:55 Mali nogomet: Maroko - Litva, živo
21:55 Mali nogomet: Maroko - Litva, živo
21:55 Mali nogomet: Maroko - Litva, živo
21:55 Mali nogomet: Maroko - Litva, živo
21:55 Mali nogomet: Maroko - Litva, živo
21:55 Mali nogomet: Maroko - Litva, živo
23:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
23:00 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev