TV spored ŠPORT TV 2


18. januar 2020 - 24. januar 2020
01:15 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
01:15 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
01:15 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
01:15 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
01:15 Nogomet: Bologna - Milan, ponovitev
03:00 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Lecce - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Brisbane Roar - Western United, ponovitev
05:00 Nogomet: Brisbane Roar - Western United, ponovitev
05:00 Nogomet: Brisbane Roar - Western United, ponovitev
05:00 Nogomet: Brisbane Roar - Western United, ponovitev
05:00 Nogomet: Brisbane Roar - Western United, ponovitev
05:00 Nogomet: Brisbane Roar - Western United, ponovitev
05:00 Nogomet: Brisbane Roar - Western United, ponovitev
07:00 Ragbi: Racing 92 - Ospreys, ponovitev
07:00 Ragbi: Racing 92 - Ospreys, ponovitev
07:00 Ragbi: Racing 92 - Ospreys, ponovitev
07:00 Ragbi: Racing 92 - Ospreys, ponovitev
07:00 Ragbi: Racing 92 - Ospreys, ponovitev
07:00 Ragbi: Racing 92 - Ospreys, ponovitev
07:00 Ragbi: Racing 92 - Ospreys, ponovitev
09:00 Košarka: Krka - Koper Primorska, ponovitev
09:00 Košarka: Krka - Koper Primorska, ponovitev
09:00 Košarka: Krka - Koper Primorska, ponovitev
09:00 Košarka: Krka - Koper Primorska, ponovitev
09:00 Košarka: Krka - Koper Primorska, ponovitev
09:00 Košarka: Krka - Koper Primorska, ponovitev
09:00 Košarka: Krka - Koper Primorska, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
10:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
11:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
11:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
11:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
11:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
11:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
11:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
11:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
13:00 Nogomet: Sydney FC - Central Coast Mariners, danes
13:00 Nogomet: Sydney FC - Central Coast Mariners, danes
13:00 Nogomet: Sydney FC - Central Coast Mariners, danes
13:00 Nogomet: Sydney FC - Central Coast Mariners, danes
13:00 Nogomet: Sydney FC - Central Coast Mariners, danes
13:00 Nogomet: Sydney FC - Central Coast Mariners, danes
13:00 Nogomet: Sydney FC - Central Coast Mariners, danes
15:00 Hokej na ledu: Dallas - Vegas, danes
15:00 Hokej na ledu: Dallas - Vegas, danes
15:00 Hokej na ledu: Dallas - Vegas, danes
15:00 Hokej na ledu: Dallas - Vegas, danes
15:00 Hokej na ledu: Dallas - Vegas, danes
15:00 Hokej na ledu: Dallas - Vegas, danes
15:00 Hokej na ledu: Dallas - Vegas, danes
16:55 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
16:55 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
16:55 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
16:55 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
16:55 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
16:55 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
16:55 Nogomet: 1. oddaja, ponovitev
17:25 Nogomet: Dinamo - Lokomotiva, živo
17:25 Nogomet: Dinamo - Lokomotiva, živo
17:25 Nogomet: Dinamo - Lokomotiva, živo
17:25 Nogomet: Dinamo - Lokomotiva, živo
17:25 Nogomet: Dinamo - Lokomotiva, živo
17:25 Nogomet: Dinamo - Lokomotiva, živo
17:25 Nogomet: Dinamo - Lokomotiva, živo
19:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
19:30 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
20:25 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:25 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:25 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:25 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:25 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:25 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:25 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:40 Rokomet: Zagreb - Veszprem, živo
20:40 Rokomet: Zagreb - Veszprem, živo
20:40 Rokomet: Zagreb - Veszprem, živo
20:40 Rokomet: Zagreb - Veszprem, živo
20:40 Rokomet: Zagreb - Veszprem, živo
20:40 Rokomet: Zagreb - Veszprem, živo
20:40 Rokomet: Zagreb - Veszprem, živo
22:30 Nogomet: Metz - Marseille, danes
22:30 Nogomet: Metz - Marseille, danes
22:30 Nogomet: Metz - Marseille, danes
22:30 Nogomet: Metz - Marseille, danes
22:30 Nogomet: Metz - Marseille, danes
22:30 Nogomet: Metz - Marseille, danes
22:30 Nogomet: Metz - Marseille, danes