TV spored ŠPORT TV 2


24. januar 2021 - 30. januar 2021
01:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Genoa - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
03:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
03:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
03:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
03:00 Nogomet: Spezia - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Juventus - Sassuolo, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
07:00 Nogomet: Parma - Lazio, ponovitev
09:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Roma - Inter, ponovitev
11:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
11:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
11:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
11:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
11:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
11:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
11:00 Nogomet: Udinese - Napoli, ponovitev
13:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Benevento - Atalanta, ponovitev
15:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
15:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
15:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
15:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
15:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
15:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
15:00 Nogomet: Vrhunci 19. kola, ponovitev
16:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
16:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
16:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
16:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
16:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
16:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
16:00 Futsal: 18. oddaja, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Bologna - Cedevita Olimpija, ponovitev
18:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
18:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
18:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
18:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
18:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
18:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
18:30 Nogomet: Milan - Torino, ponovitev
20:30 Nogomet: Napoved 20. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 20. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 20. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 20. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 20. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 20. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 20. kola, prvič
20:55 Nogomet: Montpellier - Monaco, živo
20:55 Nogomet: Montpellier - Monaco, živo
20:55 Nogomet: Montpellier - Monaco, živo
20:55 Nogomet: Montpellier - Monaco, živo
20:55 Nogomet: Montpellier - Monaco, živo
20:55 Nogomet: Montpellier - Monaco, živo
20:55 Nogomet: Montpellier - Monaco, živo
23:00 Nogomet: Lazio - Roma, danes
23:00 Nogomet: Lazio - Roma, danes
23:00 Nogomet: Lazio - Roma, danes
23:00 Nogomet: Lazio - Roma, danes
23:00 Nogomet: Lazio - Roma, danes
23:00 Nogomet: Lazio - Roma, danes
23:00 Nogomet: Lazio - Roma, danes