TV spored ŠPORT TV 2


21. julij 2019 - 27. julij 2019
01:00 Nogomet: Fiorentina - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Bologna, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Bologna, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Sassuolo - Parma, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
06:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
08:25 Skoki v vodo: 3m, skakalna deska, sinhrono, ženske, živo
08:25 Skoki v vodo: 3m, skakalna deska, sinhrono, ženske, živo
08:25 Skoki v vodo: 3m, skakalna deska, sinhrono, ženske, živo
08:25 Skoki v vodo: 3m, skakalna deska, sinhrono, ženske, živo
08:25 Skoki v vodo: 3m, skakalna deska, sinhrono, ženske, živo
08:25 Skoki v vodo: 3m, skakalna deska, sinhrono, ženske, živo
08:25 Skoki v vodo: 3m, skakalna deska, sinhrono, ženske, živo
08:25 Skoki v vodo: 3m, skakalna deska, sinhrono, ženske, živo
09:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
09:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
09:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
09:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
09:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
09:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
09:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
09:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
10:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
10:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
10:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
10:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
10:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
10:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
10:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
10:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
11:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
11:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
11:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
11:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
11:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
11:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
11:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
11:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
12:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
12:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
12:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
12:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
12:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
12:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
12:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
12:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
13:40 Skoki v vodo: 10m, stolp, sinhrono, moški, živo
13:40 Skoki v vodo: 10m, stolp, sinhrono, moški, živo
13:40 Skoki v vodo: 10m, stolp, sinhrono, moški, živo
13:40 Skoki v vodo: 10m, stolp, sinhrono, moški, živo
13:40 Skoki v vodo: 10m, stolp, sinhrono, moški, živo
13:40 Skoki v vodo: 10m, stolp, sinhrono, moški, živo
13:40 Skoki v vodo: 10m, stolp, sinhrono, moški, živo
13:40 Skoki v vodo: 10m, stolp, sinhrono, moški, živo
15:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
15:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
15:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
15:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
15:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
15:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
15:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
15:15 Hokejska akademija Anžeta Kopitarja in Tomaža Razingarja, ponovitev
15:30 Vaterpolo: Južna Koreja - Grčija, danes
15:30 Vaterpolo: Južna Koreja - Grčija, danes
15:30 Vaterpolo: Južna Koreja - Grčija, danes
15:30 Vaterpolo: Južna Koreja - Grčija, danes
15:30 Vaterpolo: Južna Koreja - Grčija, danes
15:30 Vaterpolo: Južna Koreja - Grčija, danes
15:30 Vaterpolo: Južna Koreja - Grčija, danes
15:30 Vaterpolo: Južna Koreja - Grčija, danes
16:45 Vaterpolo: ZDA - Kazahstan, danes
16:45 Vaterpolo: ZDA - Kazahstan, danes
16:45 Vaterpolo: ZDA - Kazahstan, danes
16:45 Vaterpolo: ZDA - Kazahstan, danes
16:45 Vaterpolo: ZDA - Kazahstan, danes
16:45 Vaterpolo: ZDA - Kazahstan, danes
16:45 Vaterpolo: ZDA - Kazahstan, danes
16:45 Vaterpolo: ZDA - Kazahstan, danes
17:55 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, živo
17:55 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, živo
17:55 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, živo
17:55 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, živo
17:55 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, živo
17:55 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, živo
17:55 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, živo
17:55 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, živo
20:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, ponovitev
20:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, ponovitev
20:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, ponovitev
20:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, ponovitev
20:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, ponovitev
20:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, ponovitev
20:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, ponovitev
20:00 Nogomet: Polfinale: Senegal - Tunizija, ponovitev
22:25 Nogomet: Polfinale: Alžirija - Nigerija, ponovitev
22:25 Nogomet: Polfinale: Alžirija - Nigerija, ponovitev
22:25 Nogomet: Polfinale: Alžirija - Nigerija, ponovitev
22:25 Nogomet: Polfinale: Alžirija - Nigerija, ponovitev
22:25 Nogomet: Polfinale: Alžirija - Nigerija, ponovitev
22:25 Nogomet: Polfinale: Alžirija - Nigerija, ponovitev
22:25 Nogomet: Polfinale: Alžirija - Nigerija, ponovitev
22:25 Nogomet: Polfinale: Alžirija - Nigerija, ponovitev