TV spored ŠPORT TV 2


18. september 2019 - 24. september 2019
00:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
00:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
01:15 Nogomet: Clermont - Lorient, ponovitev
01:15 Nogomet: Clermont - Lorient, ponovitev
01:15 Nogomet: Clermont - Lorient, ponovitev
01:15 Nogomet: Clermont - Lorient, ponovitev
01:15 Nogomet: Clermont - Lorient, ponovitev
01:15 Nogomet: Clermont - Lorient, ponovitev
03:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Inter - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
07:00 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
07:00 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
07:00 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
07:00 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
07:00 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
07:00 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
07:00 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
07:00 Rokomet: Zagreb - PSG, ponovitev
08:30 Reli: Turčija, 14. HP, živo
08:30 Reli: Turčija, 14. HP, živo
08:30 Reli: Turčija, 14. HP, živo
08:30 Reli: Turčija, 14. HP, živo
08:30 Reli: Turčija, 14. HP, živo
08:30 Reli: Turčija, 14. HP, živo
08:30 Reli: Turčija, 14. HP, živo
08:30 Reli: Turčija, 14. HP, živo
09:30 Nogomet: Fiorentina - Juventus, ponovitev
09:30 Nogomet: Fiorentina - Juventus, ponovitev
09:30 Nogomet: Fiorentina - Juventus, ponovitev
09:30 Nogomet: Fiorentina - Juventus, ponovitev
09:30 Nogomet: Fiorentina - Juventus, ponovitev
09:30 Nogomet: Fiorentina - Juventus, ponovitev
09:30 Nogomet: Fiorentina - Juventus, ponovitev
09:30 Nogomet: Fiorentina - Juventus, ponovitev
11:30 Gorski teki: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Gorski teki: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Gorski teki: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Gorski teki: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Gorski teki: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Gorski teki: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Gorski teki: 1. oddaja, ponovitev
11:30 Gorski teki: 1. oddaja, ponovitev
12:00 Reli: Turčija, 17. HP, živo
12:00 Reli: Turčija, 17. HP, živo
12:00 Reli: Turčija, 17. HP, živo
12:00 Reli: Turčija, 17. HP, živo
12:00 Reli: Turčija, 17. HP, živo
12:00 Reli: Turčija, 17. HP, živo
12:00 Reli: Turčija, 17. HP, živo
12:00 Reli: Turčija, 17. HP, živo
13:30 Rokomet: Montpellier - Vardar, ponovitev
13:30 Rokomet: Montpellier - Vardar, ponovitev
13:30 Rokomet: Montpellier - Vardar, ponovitev
13:30 Rokomet: Montpellier - Vardar, ponovitev
13:30 Rokomet: Montpellier - Vardar, ponovitev
13:30 Rokomet: Montpellier - Vardar, ponovitev
13:30 Rokomet: Montpellier - Vardar, ponovitev
13:30 Rokomet: Montpellier - Vardar, ponovitev
14:55 Nogomet: Parma - Cagliari, živo
14:55 Nogomet: Parma - Cagliari, živo
14:55 Nogomet: Parma - Cagliari, živo
14:55 Nogomet: Parma - Cagliari, živo
14:55 Nogomet: Parma - Cagliari, živo
14:55 Nogomet: Parma - Cagliari, živo
14:55 Nogomet: Parma - Cagliari, živo
14:55 Nogomet: Parma - Cagliari, živo
17:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 1. del, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 1. del, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 1. del, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 1. del, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 1. del, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 1. del, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 1. del, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 1. del, ponovitev
17:55 Nogomet: Roma - Sassuolo, živo
17:55 Nogomet: Roma - Sassuolo, živo
17:55 Nogomet: Roma - Sassuolo, živo
17:55 Nogomet: Roma - Sassuolo, živo
17:55 Nogomet: Roma - Sassuolo, živo
17:55 Nogomet: Roma - Sassuolo, živo
17:55 Nogomet: Roma - Sassuolo, živo
17:55 Nogomet: Roma - Sassuolo, živo
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 2. del, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 2. del, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 2. del, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 2. del, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 2. del, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 2. del, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 2. del, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 2. del, ponovitev
20:55 Nogomet: Monaco - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Monaco - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Monaco - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Monaco - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Monaco - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Monaco - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Monaco - Marseille, živo
20:55 Nogomet: Monaco - Marseille, živo
23:00 Rokomet: Celje - Flensburg, danes
23:00 Rokomet: Celje - Flensburg, danes
23:00 Rokomet: Celje - Flensburg, danes
23:00 Rokomet: Celje - Flensburg, danes
23:00 Rokomet: Celje - Flensburg, danes
23:00 Rokomet: Celje - Flensburg, danes
23:00 Rokomet: Celje - Flensburg, danes
23:00 Rokomet: Celje - Flensburg, danes