TV spored ŠPORT TV 2


21. julij 2019 - 27. julij 2019
00:20 Reli: Vrhunci polsezone, ponovitev
00:20 Reli: Vrhunci polsezone, ponovitev
00:20 Reli: Vrhunci polsezone, ponovitev
00:20 Reli: Vrhunci polsezone, ponovitev
00:20 Reli: Vrhunci polsezone, ponovitev
00:20 Reli: Vrhunci polsezone, ponovitev
01:15 Nogomet: Frosinone - Inter, ponovitev
01:15 Nogomet: Frosinone - Inter, ponovitev
01:15 Nogomet: Frosinone - Inter, ponovitev
01:15 Nogomet: Frosinone - Inter, ponovitev
01:15 Nogomet: Frosinone - Inter, ponovitev
01:15 Nogomet: Frosinone - Inter, ponovitev
03:10 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
03:10 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
03:10 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
03:10 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
03:10 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
03:10 Nogomet: Lazio - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Cagliari - Frosinone, ponovitev
05:00 Nogomet: Cagliari - Frosinone, ponovitev
05:00 Nogomet: Cagliari - Frosinone, ponovitev
05:00 Nogomet: Cagliari - Frosinone, ponovitev
05:00 Nogomet: Cagliari - Frosinone, ponovitev
05:00 Nogomet: Cagliari - Frosinone, ponovitev
05:00 Nogomet: Cagliari - Frosinone, ponovitev
05:00 Nogomet: Cagliari - Frosinone, ponovitev
06:45 Nogomet: Empoli - SPAL, ponovitev
06:45 Nogomet: Empoli - SPAL, ponovitev
06:45 Nogomet: Empoli - SPAL, ponovitev
06:45 Nogomet: Empoli - SPAL, ponovitev
06:45 Nogomet: Empoli - SPAL, ponovitev
06:45 Nogomet: Empoli - SPAL, ponovitev
06:45 Nogomet: Empoli - SPAL, ponovitev
06:45 Nogomet: Empoli - SPAL, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Chievo, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Chievo, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Chievo, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Chievo, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Chievo, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Chievo, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Chievo, ponovitev
08:45 Nogomet: Lazio - Chievo, ponovitev
10:45 Reli: 1. HP, ponovitev
10:45 Reli: 1. HP, ponovitev
10:45 Reli: 1. HP, ponovitev
10:45 Reli: 1. HP, ponovitev
10:45 Reli: 1. HP, ponovitev
10:45 Reli: 1. HP, ponovitev
10:45 Reli: 1. HP, ponovitev
10:45 Reli: 1. HP, ponovitev
11:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
11:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
11:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
11:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
11:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
11:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
11:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
11:40 Nogomet: Heart of Midlothian - Dundee United, ponovitev
13:40 Skoki v vodo: 3m in 10m, ekipno, živo
13:40 Skoki v vodo: 3m in 10m, ekipno, živo
13:40 Skoki v vodo: 3m in 10m, ekipno, živo
13:40 Skoki v vodo: 3m in 10m, ekipno, živo
13:40 Skoki v vodo: 3m in 10m, ekipno, živo
13:40 Skoki v vodo: 3m in 10m, ekipno, živo
13:40 Skoki v vodo: 3m in 10m, ekipno, živo
13:40 Skoki v vodo: 3m in 10m, ekipno, živo
15:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
15:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
15:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
15:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
15:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
15:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
15:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
15:15 Ekstremni športi: 28. oddaja, ponovitev
15:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
15:45 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
16:45 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
17:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
17:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
17:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
17:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
17:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
17:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
17:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
17:45 Nogomet: Sparta Praha - 1.FC Slovacko, ponovitev
19:40 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, ponovitev
19:40 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, ponovitev
19:40 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, ponovitev
19:40 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, ponovitev
19:40 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, ponovitev
19:40 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, ponovitev
19:40 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, ponovitev
19:40 Nogomet: Fastav Zlin - Slavia Praha, ponovitev
21:30 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
21:30 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
23:15 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:20 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:20 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:20 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:20 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:20 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:20 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:20 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev