TV spored ŠPORT TV 2


26. januar 2020 - 1. februar 2020
01:00 Nogomet: Roma - SPAL, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - SPAL, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - SPAL, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - SPAL, ponovitev
01:00 Nogomet: Roma - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Inter, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Inter, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Inter, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Inter, ponovitev
03:00 Nogomet: Fiorentina - Inter, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
05:00 Nogomet: Lille - Montpellier, ponovitev
07:00 Nogomet: Metz - Marseille, ponovitev
07:00 Nogomet: Metz - Marseille, ponovitev
07:00 Nogomet: Metz - Marseille, ponovitev
07:00 Nogomet: Metz - Marseille, ponovitev
07:00 Nogomet: Metz - Marseille, ponovitev
07:00 Nogomet: Metz - Marseille, ponovitev
07:00 Nogomet: Metz - Marseille, ponovitev
08:45 Nogomet: Angers - Monaco, ponovitev
08:45 Nogomet: Angers - Monaco, ponovitev
08:45 Nogomet: Angers - Monaco, ponovitev
08:45 Nogomet: Angers - Monaco, ponovitev
08:45 Nogomet: Angers - Monaco, ponovitev
08:45 Nogomet: Angers - Monaco, ponovitev
08:45 Nogomet: Angers - Monaco, ponovitev
10:45 Nogomet: Lyon - Rennes, ponovitev
10:45 Nogomet: Lyon - Rennes, ponovitev
10:45 Nogomet: Lyon - Rennes, ponovitev
10:45 Nogomet: Lyon - Rennes, ponovitev
10:45 Nogomet: Lyon - Rennes, ponovitev
10:45 Nogomet: Lyon - Rennes, ponovitev
10:45 Nogomet: Lyon - Rennes, ponovitev
12:30 Hokej na ledu: Winnipeg - Philadelphia, ponovitev
12:30 Hokej na ledu: Winnipeg - Philadelphia, ponovitev
12:30 Hokej na ledu: Winnipeg - Philadelphia, ponovitev
12:30 Hokej na ledu: Winnipeg - Philadelphia, ponovitev
12:30 Hokej na ledu: Winnipeg - Philadelphia, ponovitev
12:30 Hokej na ledu: Winnipeg - Philadelphia, ponovitev
12:30 Hokej na ledu: Winnipeg - Philadelphia, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
14:30 Ekstremni športi: 3. oddaja, ponovitev
15:00 Nogomet: Bologna - Atalanta, ponovitev
15:00 Nogomet: Bologna - Atalanta, ponovitev
15:00 Nogomet: Bologna - Atalanta, ponovitev
15:00 Nogomet: Bologna - Atalanta, ponovitev
15:00 Nogomet: Bologna - Atalanta, ponovitev
15:00 Nogomet: Bologna - Atalanta, ponovitev
15:00 Nogomet: Bologna - Atalanta, ponovitev
16:55 Odbojka: Istanbul BBSK - Bursa B.Sehir, živo
16:55 Odbojka: Istanbul BBSK - Bursa B.Sehir, živo
16:55 Odbojka: Istanbul BBSK - Bursa B.Sehir, živo
16:55 Odbojka: Istanbul BBSK - Bursa B.Sehir, živo
16:55 Odbojka: Istanbul BBSK - Bursa B.Sehir, živo
16:55 Odbojka: Istanbul BBSK - Bursa B.Sehir, živo
16:55 Odbojka: Istanbul BBSK - Bursa B.Sehir, živo
19:00 Nogomet: St. Etienne - PSG, ponovitev
20:00 Nogomet: Vrhunci 18. kola, ponovitev
20:00 Nogomet: Vrhunci 18. kola, ponovitev
20:00 Nogomet: Vrhunci 18. kola, ponovitev
20:00 Nogomet: Vrhunci 18. kola, ponovitev
20:00 Nogomet: Vrhunci 18. kola, ponovitev
20:00 Nogomet: Vrhunci 18. kola, ponovitev
20:55 Futsal: Barcelona - Murcia, živo
20:55 Futsal: Barcelona - Murcia, živo
20:55 Futsal: Barcelona - Murcia, živo
20:55 Futsal: Barcelona - Murcia, živo
20:55 Futsal: Barcelona - Murcia, živo
20:55 Futsal: Barcelona - Murcia, živo
20:55 Futsal: Barcelona - Murcia, živo
23:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, danes
23:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, danes
23:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, danes
23:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, danes
23:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, danes
23:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, danes
23:00 Nogomet: Cagliari - Lazio, danes