TV spored ŠPORT TV 2


9. avgust 2020 - 15. avgust 2020
01:45 Rokomet: Meshkov Brest - Rabotnik, ponovitev
01:45 Rokomet: Meshkov Brest - Rabotnik, ponovitev
01:45 Rokomet: Meshkov Brest - Rabotnik, ponovitev
01:45 Rokomet: Meshkov Brest - Rabotnik, ponovitev
01:45 Rokomet: Meshkov Brest - Rabotnik, ponovitev
01:45 Rokomet: Meshkov Brest - Rabotnik, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Lorient, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Lorient, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Lorient, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Lorient, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Lorient, ponovitev
03:15 Nogomet: Valenciennes - Lorient, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Montpellier - Lyon, ponovitev
06:45 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
06:45 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
06:45 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
06:45 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
06:45 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
06:45 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
06:45 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
06:45 Nogomet: Lille - St. Etienne, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Real Madrid, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Real Madrid, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Real Madrid, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Real Madrid, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Real Madrid, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Real Madrid, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Real Madrid, ponovitev
08:45 Košarka: Andorra - Real Madrid, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Burgos, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Burgos, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Burgos, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Burgos, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Burgos, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Burgos, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Burgos, ponovitev
10:30 Košarka: Valencia - Burgos, ponovitev
12:15 Nogomet: SPAL - Inter, ponovitev
12:15 Nogomet: SPAL - Inter, ponovitev
12:15 Nogomet: SPAL - Inter, ponovitev
12:15 Nogomet: SPAL - Inter, ponovitev
12:15 Nogomet: SPAL - Inter, ponovitev
12:15 Nogomet: SPAL - Inter, ponovitev
12:15 Nogomet: SPAL - Inter, ponovitev
12:15 Nogomet: SPAL - Inter, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Cagliari, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Cagliari, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Cagliari, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Cagliari, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Cagliari, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Cagliari, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Cagliari, ponovitev
14:15 Nogomet: Sampdoria - Cagliari, ponovitev
16:00 Nogomet: Lecce - Fiorentina, ponovitev
16:00 Nogomet: Lecce - Fiorentina, ponovitev
16:00 Nogomet: Lecce - Fiorentina, ponovitev
16:00 Nogomet: Lecce - Fiorentina, ponovitev
16:00 Nogomet: Lecce - Fiorentina, ponovitev
16:00 Nogomet: Lecce - Fiorentina, ponovitev
16:00 Nogomet: Lecce - Fiorentina, ponovitev
16:00 Nogomet: Lecce - Fiorentina, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
18:00 Nogomet: Torino - Genoa, ponovitev
20:00 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
20:00 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
20:00 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
20:00 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
20:00 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
20:00 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
20:00 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
20:00 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, danes
22:00 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
22:00 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
22:00 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
22:00 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
22:00 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
22:00 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
22:00 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
22:00 Nogomet: Sassuolo - Juventus, ponovitev
23:45 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
23:45 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
23:45 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
23:45 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
23:45 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
23:45 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
23:45 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev
23:45 Nogomet: Bologna - Napoli, ponovitev