TV spored ŠPORT TV 2


26. junij 2019 - 2. julij 2019
01:00 Nogomet: Parma - SPAL, ponovitev
01:00 Nogomet: Parma - SPAL, ponovitev
01:00 Nogomet: Parma - SPAL, ponovitev
01:00 Nogomet: Parma - SPAL, ponovitev
01:00 Nogomet: Parma - SPAL, ponovitev
01:00 Nogomet: Parma - SPAL, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Inter, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Empoli - Genoa, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
06:45 Nogomet: Napoli - Sampdoria, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
08:45 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
10:45 Reli: Vrhunci, Italija, ponovitev
10:45 Reli: Vrhunci, Italija, ponovitev
10:45 Reli: Vrhunci, Italija, ponovitev
10:45 Reli: Vrhunci, Italija, ponovitev
10:45 Reli: Vrhunci, Italija, ponovitev
10:45 Reli: Vrhunci, Italija, ponovitev
10:45 Reli: Vrhunci, Italija, ponovitev
10:45 Reli: Vrhunci, Italija, ponovitev
11:45 Triatlon: Nottingham, mešane štafete, ponovitev
11:45 Triatlon: Nottingham, mešane štafete, ponovitev
11:45 Triatlon: Nottingham, mešane štafete, ponovitev
11:45 Triatlon: Nottingham, mešane štafete, ponovitev
11:45 Triatlon: Nottingham, mešane štafete, ponovitev
11:45 Triatlon: Nottingham, mešane štafete, ponovitev
11:45 Triatlon: Nottingham, mešane štafete, ponovitev
11:45 Triatlon: Nottingham, mešane štafete, ponovitev
13:45 Košarka: Slovenija - Slovaška, ponovitev
13:45 Košarka: Slovenija - Slovaška, ponovitev
13:45 Košarka: Slovenija - Slovaška, ponovitev
13:45 Košarka: Slovenija - Slovaška, ponovitev
13:45 Košarka: Slovenija - Slovaška, ponovitev
13:45 Košarka: Slovenija - Slovaška, ponovitev
13:45 Košarka: Slovenija - Slovaška, ponovitev
13:45 Košarka: Slovenija - Slovaška, ponovitev
15:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
16:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
17:30 Motokros: VN Latvije, prva dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
18:30 Motokros: VN Latvije, druga dirka, ponovitev
19:30 Nogomet: Japonska - Čile, danes
19:30 Nogomet: Japonska - Čile, danes
19:30 Nogomet: Japonska - Čile, danes
19:30 Nogomet: Japonska - Čile, danes
19:30 Nogomet: Japonska - Čile, danes
19:30 Nogomet: Japonska - Čile, danes
19:30 Nogomet: Japonska - Čile, danes
19:30 Nogomet: Japonska - Čile, danes
21:30 Košarka: Finale: Real Madrid - Barcelona, druga tekma, ponovitev
21:30 Košarka: Finale: Real Madrid - Barcelona, druga tekma, ponovitev
21:30 Košarka: Finale: Real Madrid - Barcelona, druga tekma, ponovitev
21:30 Košarka: Finale: Real Madrid - Barcelona, druga tekma, ponovitev
21:30 Košarka: Finale: Real Madrid - Barcelona, druga tekma, ponovitev
21:30 Košarka: Finale: Real Madrid - Barcelona, druga tekma, ponovitev
21:30 Košarka: Finale: Real Madrid - Barcelona, druga tekma, ponovitev
21:30 Košarka: Finale: Real Madrid - Barcelona, druga tekma, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Milan, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Milan, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Milan, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Milan, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Milan, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Milan, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Milan, ponovitev
23:15 Nogomet: Roma - Milan, ponovitev