TV spored ŠPORT TV 2


13. maj 2021 - 19. maj 2021
01:00 Košarka: Real Madrid - Joventut, ponovitev
01:00 Košarka: Real Madrid - Joventut, ponovitev
01:00 Košarka: Real Madrid - Joventut, ponovitev
01:00 Košarka: Real Madrid - Joventut, ponovitev
01:00 Košarka: Real Madrid - Joventut, ponovitev
01:00 Košarka: Real Madrid - Joventut, ponovitev
03:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Crotone - Udinese, ponovitev
07:00 Nogomet: Cagliari - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Cagliari - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Cagliari - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Cagliari - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Cagliari - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Cagliari - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Cagliari - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Cagliari - Parma, ponovitev
09:00 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
09:00 Nogomet: Sassuolo - Fiorentina, ponovitev
11:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
11:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
11:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
11:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
11:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
11:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
11:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
11:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
13:00 Nogomet: Torino - Roma, ponovitev
13:00 Nogomet: Torino - Roma, ponovitev
13:00 Nogomet: Torino - Roma, ponovitev
13:00 Nogomet: Torino - Roma, ponovitev
13:00 Nogomet: Torino - Roma, ponovitev
13:00 Nogomet: Torino - Roma, ponovitev
13:00 Nogomet: Torino - Roma, ponovitev
13:00 Nogomet: Torino - Roma, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Polfinale: Jesenice - Asiago, peta tekma, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Polfinale: Jesenice - Asiago, peta tekma, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Polfinale: Jesenice - Asiago, peta tekma, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Polfinale: Jesenice - Asiago, peta tekma, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Polfinale: Jesenice - Asiago, peta tekma, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Polfinale: Jesenice - Asiago, peta tekma, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Polfinale: Jesenice - Asiago, peta tekma, ponovitev
15:00 Hokej na ledu: Polfinale: Jesenice - Asiago, peta tekma, ponovitev
17:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
17:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
17:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
17:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
17:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
17:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
17:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
17:00 Nogomet: Milan - Genoa, ponovitev
19:00 Nogomet: Napoli - Inter, ponovitev
19:00 Nogomet: Napoli - Inter, ponovitev
19:00 Nogomet: Napoli - Inter, ponovitev
19:00 Nogomet: Napoli - Inter, ponovitev
19:00 Nogomet: Napoli - Inter, ponovitev
19:00 Nogomet: Napoli - Inter, ponovitev
19:00 Nogomet: Napoli - Inter, ponovitev
19:00 Nogomet: Napoli - Inter, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
21:00 Nogomet: Atalanta - Juventus, ponovitev
23:00 Hokej na ledu: Polfinale: Olimpija - Lustenau, peta tekma, ponovitev
23:00 Hokej na ledu: Polfinale: Olimpija - Lustenau, peta tekma, ponovitev
23:00 Hokej na ledu: Polfinale: Olimpija - Lustenau, peta tekma, ponovitev
23:00 Hokej na ledu: Polfinale: Olimpija - Lustenau, peta tekma, ponovitev
23:00 Hokej na ledu: Polfinale: Olimpija - Lustenau, peta tekma, ponovitev
23:00 Hokej na ledu: Polfinale: Olimpija - Lustenau, peta tekma, ponovitev
23:00 Hokej na ledu: Polfinale: Olimpija - Lustenau, peta tekma, ponovitev
23:00 Hokej na ledu: Polfinale: Olimpija - Lustenau, peta tekma, ponovitev