TV spored ŠPORT TV 2


23. avgust 2019 - 29. avgust 2019
00:55 Baseball: Pittsburgh - Chicago Cubs, živo
00:55 Baseball: Pittsburgh - Chicago Cubs, živo
00:55 Baseball: Pittsburgh - Chicago Cubs, živo
00:55 Baseball: Pittsburgh - Chicago Cubs, živo
00:55 Baseball: Pittsburgh - Chicago Cubs, živo
00:55 Baseball: Pittsburgh - Chicago Cubs, živo
04:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
04:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
04:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
04:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
04:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
04:00 Strelstvo: Trap, mešani pari, ponovitev
05:00 Nogomet: Kortrijk - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Kortrijk - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Kortrijk - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Kortrijk - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Kortrijk - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Kortrijk - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Kortrijk - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Kortrijk - Anderlecht, ponovitev
06:45 Nogomet: Lens - Le Havre, ponovitev
06:45 Nogomet: Lens - Le Havre, ponovitev
06:45 Nogomet: Lens - Le Havre, ponovitev
06:45 Nogomet: Lens - Le Havre, ponovitev
06:45 Nogomet: Lens - Le Havre, ponovitev
06:45 Nogomet: Lens - Le Havre, ponovitev
06:45 Nogomet: Lens - Le Havre, ponovitev
06:45 Nogomet: Lens - Le Havre, ponovitev
08:45 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, ponovitev
08:45 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, ponovitev
08:45 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, ponovitev
08:45 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, ponovitev
08:45 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, ponovitev
08:45 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, ponovitev
08:45 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, ponovitev
08:45 Nogomet: Yeni Malatyaspor - Partizan, druga tekma, ponovitev
10:30 Ragbi: Wales - Anglija, ponovitev
10:30 Ragbi: Wales - Anglija, ponovitev
10:30 Ragbi: Wales - Anglija, ponovitev
10:30 Ragbi: Wales - Anglija, ponovitev
10:30 Ragbi: Wales - Anglija, ponovitev
10:30 Ragbi: Wales - Anglija, ponovitev
10:30 Ragbi: Wales - Anglija, ponovitev
10:30 Ragbi: Wales - Anglija, ponovitev
12:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
12:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
12:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
12:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
12:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
12:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
12:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
12:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
13:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
13:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
13:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
13:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
13:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
13:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
13:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
13:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
14:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
14:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
14:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
14:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
14:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
14:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
14:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
14:30 Motokros: VN Italije, prva dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
15:30 Motokros: VN Italije, druga dirka, ponovitev
16:30 Nogomet: Hajduk - Gorica, ponovitev
16:30 Nogomet: Hajduk - Gorica, ponovitev
16:30 Nogomet: Hajduk - Gorica, ponovitev
16:30 Nogomet: Hajduk - Gorica, ponovitev
16:30 Nogomet: Hajduk - Gorica, ponovitev
16:30 Nogomet: Hajduk - Gorica, ponovitev
16:30 Nogomet: Hajduk - Gorica, ponovitev
16:30 Nogomet: Hajduk - Gorica, ponovitev
18:15 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
18:15 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
18:15 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
18:15 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
18:15 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
18:15 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
18:15 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
18:15 Nogomet: Rijeka - Osijek, ponovitev
20:15 Ekstremni športi: 33. oddaja, ponovitev
20:15 Ekstremni športi: 33. oddaja, ponovitev
20:15 Ekstremni športi: 33. oddaja, ponovitev
20:15 Ekstremni športi: 33. oddaja, ponovitev
20:15 Ekstremni športi: 33. oddaja, ponovitev
20:15 Ekstremni športi: 33. oddaja, ponovitev
20:15 Ekstremni športi: 33. oddaja, ponovitev
20:15 Ekstremni športi: 33. oddaja, ponovitev
20:40 Nogomet: Auxerre - Guingamp, živo
20:40 Nogomet: Auxerre - Guingamp, živo
20:40 Nogomet: Auxerre - Guingamp, živo
20:40 Nogomet: Auxerre - Guingamp, živo
20:40 Nogomet: Auxerre - Guingamp, živo
20:40 Nogomet: Auxerre - Guingamp, živo
20:40 Nogomet: Auxerre - Guingamp, živo
20:40 Nogomet: Auxerre - Guingamp, živo
22:45 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
22:45 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
22:45 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
22:45 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
22:45 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
22:45 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
22:45 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
22:45 Strelstvo: Trap, ženske, ponovitev
23:40 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
23:40 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
23:40 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
23:40 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
23:40 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
23:40 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
23:40 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev
23:45 Strelstvo: Trap, moški, ponovitev