TV spored ŠPORT TV 2


16. november 2019 - 22. november 2019
01:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
01:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
01:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
01:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
01:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
01:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
05:00 Rokomet: Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar, ponovitev
05:00 Rokomet: Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar, ponovitev
05:00 Rokomet: Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar, ponovitev
05:00 Rokomet: Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar, ponovitev
05:00 Rokomet: Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar, ponovitev
05:00 Rokomet: Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar, ponovitev
05:00 Rokomet: Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar, ponovitev
05:00 Rokomet: Hannover-Burgdorf - Rhein-Neckar, ponovitev
06:30 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, ponovitev
06:30 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, ponovitev
06:30 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, ponovitev
06:30 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, ponovitev
06:30 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, ponovitev
06:30 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, ponovitev
06:30 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, ponovitev
06:30 Košarka: Budućnost - Arka Gdynia, ponovitev
08:15 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:15 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:15 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:15 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:15 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:15 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:15 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, ponovitev
08:15 Košarka: Brescia - Cedevita Olimpija, ponovitev
10:00 Mali nogomet: Osmina finala: Rusija - ZDA, živo
10:00 Mali nogomet: Osmina finala: Rusija - ZDA, živo
10:00 Mali nogomet: Osmina finala: Rusija - ZDA, živo
10:00 Mali nogomet: Osmina finala: Rusija - ZDA, živo
10:00 Mali nogomet: Osmina finala: Rusija - ZDA, živo
10:00 Mali nogomet: Osmina finala: Rusija - ZDA, živo
10:00 Mali nogomet: Osmina finala: Rusija - ZDA, živo
10:00 Mali nogomet: Osmina finala: Rusija - ZDA, živo
11:05 Mali nogomet: Osmina finala: Kazahstan - Moldavija, živo
11:05 Mali nogomet: Osmina finala: Kazahstan - Moldavija, živo
11:05 Mali nogomet: Osmina finala: Kazahstan - Moldavija, živo
11:05 Mali nogomet: Osmina finala: Kazahstan - Moldavija, živo
11:05 Mali nogomet: Osmina finala: Kazahstan - Moldavija, živo
11:05 Mali nogomet: Osmina finala: Kazahstan - Moldavija, živo
11:05 Mali nogomet: Osmina finala: Kazahstan - Moldavija, živo
11:05 Mali nogomet: Osmina finala: Kazahstan - Moldavija, živo
12:10 Mali nogomet: Osmina finala: Madžarska - Škotska, živo
12:10 Mali nogomet: Osmina finala: Madžarska - Škotska, živo
12:10 Mali nogomet: Osmina finala: Madžarska - Škotska, živo
12:10 Mali nogomet: Osmina finala: Madžarska - Škotska, živo
12:10 Mali nogomet: Osmina finala: Madžarska - Škotska, živo
12:10 Mali nogomet: Osmina finala: Madžarska - Škotska, živo
12:10 Mali nogomet: Osmina finala: Madžarska - Škotska, živo
12:10 Mali nogomet: Osmina finala: Madžarska - Škotska, živo
13:15 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, živo
13:15 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, živo
13:15 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, živo
13:15 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, živo
13:15 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, živo
13:15 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, živo
13:15 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, živo
13:15 Mali nogomet: Osmina finala: Francija - Slovenija, živo
14:15 Klemen Gerčar, ponovitev
14:15 Klemen Gerčar, ponovitev
14:15 Klemen Gerčar, ponovitev
14:15 Klemen Gerčar, ponovitev
14:15 Klemen Gerčar, ponovitev
14:15 Klemen Gerčar, ponovitev
14:15 Klemen Gerčar, ponovitev
14:15 Klemen Gerčar, ponovitev
14:30 Reli: Vrhunci, prvič
14:30 Reli: Vrhunci, prvič
14:30 Reli: Vrhunci, prvič
14:30 Reli: Vrhunci, prvič
14:30 Reli: Vrhunci, prvič
14:30 Reli: Vrhunci, prvič
14:30 Reli: Vrhunci, prvič
14:30 Reli: Vrhunci, prvič
14:55 Rokomet: Nexe - Vojvodina, živo
14:55 Rokomet: Nexe - Vojvodina, živo
14:55 Rokomet: Nexe - Vojvodina, živo
14:55 Rokomet: Nexe - Vojvodina, živo
14:55 Rokomet: Nexe - Vojvodina, živo
14:55 Rokomet: Nexe - Vojvodina, živo
14:55 Rokomet: Nexe - Vojvodina, živo
14:55 Rokomet: Nexe - Vojvodina, živo
16:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Vrhunci, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Vrhunci, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Vrhunci, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Vrhunci, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Vrhunci, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Vrhunci, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Vrhunci, ponovitev
17:00 Ekstremni športi: Vrhunci, ponovitev
17:25 Rokomet: Veszprem - Vardar, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Vardar, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Vardar, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Vardar, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Vardar, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Vardar, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Vardar, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Vardar, živo
19:15 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
19:15 Ekstremni športi: 5. oddaja, ponovitev
19:25 Rokomet: Krim - Gyor, živo
19:25 Rokomet: Krim - Gyor, živo
19:25 Rokomet: Krim - Gyor, živo
19:25 Rokomet: Krim - Gyor, živo
19:25 Rokomet: Krim - Gyor, živo
19:25 Rokomet: Krim - Gyor, živo
19:25 Rokomet: Krim - Gyor, živo
19:25 Rokomet: Krim - Gyor, živo
21:20 Hokej na ledu: St. Louis - Montreal, vklop, živo
21:20 Hokej na ledu: St. Louis - Montreal, vklop, živo
21:20 Hokej na ledu: St. Louis - Montreal, vklop, živo
21:20 Hokej na ledu: St. Louis - Montreal, vklop, živo
21:20 Hokej na ledu: St. Louis - Montreal, vklop, živo
21:20 Hokej na ledu: St. Louis - Montreal, vklop, živo
21:20 Hokej na ledu: St. Louis - Montreal, vklop, živo
21:20 Hokej na ledu: St. Louis - Montreal, vklop, živo
23:30 Nogomet: Juventus - Bologna, danes
23:30 Nogomet: Juventus - Bologna, danes
23:30 Nogomet: Juventus - Bologna, danes
23:30 Nogomet: Juventus - Bologna, danes
23:30 Nogomet: Juventus - Bologna, danes
23:30 Nogomet: Juventus - Bologna, danes
23:30 Nogomet: Juventus - Bologna, danes
23:30 Nogomet: Juventus - Bologna, danes