TV spored ŠPORT TV 2


21. november 2019 - 27. november 2019
01:30 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
01:30 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
03:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
03:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
03:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
03:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
03:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
03:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
05:05 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
05:05 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
05:05 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
05:05 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
05:05 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
05:05 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
05:05 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
05:05 Futsal: Murcia - Burela, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
06:50 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
08:45 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
08:45 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
08:45 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
08:45 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
08:45 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
08:45 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
08:45 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
08:45 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
10:15 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
10:15 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
10:15 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
10:15 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
10:15 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
10:15 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
10:15 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
10:15 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
12:10 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, živo
12:10 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, živo
12:10 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, živo
12:10 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, živo
12:10 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, živo
12:10 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, živo
12:10 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, živo
12:10 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, živo
14:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
14:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
14:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
14:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
14:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
14:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
14:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
14:00 Kolesarstvo: Vrhunci, ponovitev
14:55 Nogomet: Sampdoria - Roma, živo
14:55 Nogomet: Sampdoria - Roma, živo
14:55 Nogomet: Sampdoria - Roma, živo
14:55 Nogomet: Sampdoria - Roma, živo
14:55 Nogomet: Sampdoria - Roma, živo
14:55 Nogomet: Sampdoria - Roma, živo
14:55 Nogomet: Sampdoria - Roma, živo
14:55 Nogomet: Sampdoria - Roma, živo
17:00 Reli: Rally Magazin, Španija, ponovitev
17:00 Reli: Rally Magazin, Španija, ponovitev
17:00 Reli: Rally Magazin, Španija, ponovitev
17:00 Reli: Rally Magazin, Španija, ponovitev
17:00 Reli: Rally Magazin, Španija, ponovitev
17:00 Reli: Rally Magazin, Španija, ponovitev
17:00 Reli: Rally Magazin, Španija, ponovitev
17:00 Reli: Rally Magazin, Španija, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 2. oddaja, ponovitev
17:55 Nogomet: Parma - Genoa, živo
17:55 Nogomet: Parma - Genoa, živo
17:55 Nogomet: Parma - Genoa, živo
17:55 Nogomet: Parma - Genoa, živo
17:55 Nogomet: Parma - Genoa, živo
17:55 Nogomet: Parma - Genoa, živo
17:55 Nogomet: Parma - Genoa, živo
17:55 Nogomet: Parma - Genoa, živo
19:55 Mali nogomet: Finale, živo
19:55 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, živo
19:55 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, živo
19:55 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, živo
19:55 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, živo
19:55 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, živo
19:55 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, živo
19:55 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Strasbourg, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Strasbourg, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Strasbourg, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Strasbourg, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Strasbourg, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Strasbourg, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Strasbourg, živo
20:55 Nogomet: Marseille - Strasbourg, živo
23:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, danes