TV spored ŠPORT TV 2


30. oktober 2020 - 5. november 2020
00:45 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
00:45 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
00:45 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
00:45 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
00:45 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
00:45 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
02:45 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
03:15 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
03:15 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
03:15 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
03:15 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
03:15 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
03:15 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
07:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
11:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
12:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
13:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
13:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
15:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
15:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
17:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
17:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
17:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
17:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
17:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
17:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
17:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
17:00 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
17:55 Košarka: Metropolitans 92 - Mornar, živo
17:55 Košarka: Metropolitans 92 - Mornar, živo
17:55 Košarka: Metropolitans 92 - Mornar, živo
17:55 Košarka: Metropolitans 92 - Mornar, živo
17:55 Košarka: Metropolitans 92 - Mornar, živo
17:55 Košarka: Metropolitans 92 - Mornar, živo
17:55 Košarka: Metropolitans 92 - Mornar, živo
17:55 Košarka: Metropolitans 92 - Mornar, živo
20:00 Ekstremni športi: 13. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 13. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 13. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 13. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 13. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 13. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 13. oddaja, ponovitev
20:00 Ekstremni športi: 13. oddaja, ponovitev
20:15 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
20:15 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
20:15 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
20:15 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
20:15 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
20:15 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
20:15 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
20:15 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
20:40 Košarka: Joventut - Venice, živo
20:40 Košarka: Joventut - Venice, živo
20:40 Košarka: Joventut - Venice, živo
20:40 Košarka: Joventut - Venice, živo
20:40 Košarka: Joventut - Venice, živo
20:40 Košarka: Joventut - Venice, živo
20:40 Košarka: Joventut - Venice, živo
20:40 Košarka: Joventut - Venice, živo
22:45 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, danes
22:45 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, danes