TV spored ŠPORT TV 2


30. oktober 2020 - 5. november 2020
00:30 Reli: Vrhunci, ponovitev
00:30 Reli: Vrhunci, ponovitev
00:30 Reli: Vrhunci, ponovitev
00:30 Reli: Vrhunci, ponovitev
00:30 Reli: Vrhunci, ponovitev
00:30 Reli: Vrhunci, ponovitev
01:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
01:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
01:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
01:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
01:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
01:00 Nogomet: Spezia - Fiorentina, ponovitev
03:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Hellas Verona - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
07:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
09:00 Motokros: VN Flandrije, 1. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
10:00 Motokros: VN Flandrije, 2. dirka, ponovitev
11:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
11:00 Nogomet: Crotone - Juventus, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
13:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
15:00 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
15:00 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
15:00 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
15:00 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
15:00 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
15:00 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
15:00 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
15:00 Ekstremni športi: 41. oddaja, ponovitev
15:30 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
15:30 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
15:30 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
15:30 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
15:30 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
15:30 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
15:30 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
15:30 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
16:30 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
16:30 Košarka: Trento - Cedevita Olimpija, ponovitev
18:10 Košarka: Promitheas Patras - Nanterre 92, živo
18:10 Košarka: Promitheas Patras - Nanterre 92, živo
18:10 Košarka: Promitheas Patras - Nanterre 92, živo
18:10 Košarka: Promitheas Patras - Nanterre 92, živo
18:10 Košarka: Promitheas Patras - Nanterre 92, živo
18:10 Košarka: Promitheas Patras - Nanterre 92, živo
18:10 Košarka: Promitheas Patras - Nanterre 92, živo
18:10 Košarka: Promitheas Patras - Nanterre 92, živo
20:15 Nogomet: 4. oddaja, prvič
20:15 Nogomet: 4. oddaja, prvič
20:15 Nogomet: 4. oddaja, prvič
20:15 Nogomet: 4. oddaja, prvič
20:15 Nogomet: 4. oddaja, prvič
20:15 Nogomet: 4. oddaja, prvič
20:15 Nogomet: 4. oddaja, prvič
20:15 Nogomet: 4. oddaja, prvič
20:40 Košarka: Unicaja - Brescia, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Brescia, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Brescia, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Brescia, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Brescia, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Brescia, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Brescia, živo
20:40 Košarka: Unicaja - Brescia, živo
22:45 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, danes
22:45 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, danes
22:45 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, danes
22:45 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, danes
22:45 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, danes
22:45 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, danes
22:45 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, danes
22:45 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, danes
23:45 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, danes
23:45 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, danes
23:45 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, danes
23:45 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, danes
23:45 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, danes
23:45 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, danes
23:45 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, danes
23:45 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, danes