TV spored ŠPORT TV 2


13. maj 2021 - 19. maj 2021
00:45 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
00:45 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
00:45 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
00:45 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
00:45 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
00:45 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
02:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
03:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
03:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
03:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
03:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
03:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
03:00 Nogomet: Slaven - Hajduk, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
05:00 Nogomet: Hellas Verona - Fiorentina, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - St. Etienne, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
11:00 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
13:00 Ekstremni športi: 4. oddaja, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Roma - Atalanta, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
16:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
18:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
18:00 Nogomet: Napoli - Lazio, ponovitev
19:55 Rokomet: Chambery - Istres, živo
19:55 Rokomet: Chambery - Istres, živo
19:55 Rokomet: Chambery - Istres, živo
19:55 Rokomet: Chambery - Istres, živo
19:55 Rokomet: Chambery - Istres, živo
19:55 Rokomet: Chambery - Istres, živo
19:55 Rokomet: Chambery - Istres, živo
19:55 Rokomet: Chambery - Istres, živo
21:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
21:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
21:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
21:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
21:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
21:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
21:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
21:45 Košarka: Vrhunci, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
22:00 Nogomet: Vrhunci 32. kola, ponovitev
23:00 Nogomet: Reims - Marseille, danes
23:00 Nogomet: Reims - Marseille, danes
23:00 Nogomet: Reims - Marseille, danes
23:00 Nogomet: Reims - Marseille, danes
23:00 Nogomet: Reims - Marseille, danes
23:00 Nogomet: Reims - Marseille, danes
23:00 Nogomet: Reims - Marseille, danes
23:00 Nogomet: Reims - Marseille, danes