TV spored ŠPORT TV 2


24. maj 2020 - 30. maj 2020
01:15 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
01:15 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
01:15 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
01:15 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
01:15 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
03:10 Nogomet: Valenciennes - Lens, ponovitev
03:10 Nogomet: Valenciennes - Lens, ponovitev
03:10 Nogomet: Valenciennes - Lens, ponovitev
03:10 Nogomet: Valenciennes - Lens, ponovitev
03:10 Nogomet: Valenciennes - Lens, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Lyon, ponovitev
05:00 Nogomet: Strasbourg - Lyon, ponovitev
06:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
06:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
06:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
06:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
06:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
08:45 Nogomet: Club Brugge - Eupen, ponovitev
08:45 Nogomet: Club Brugge - Eupen, ponovitev
08:45 Nogomet: Club Brugge - Eupen, ponovitev
08:45 Nogomet: Club Brugge - Eupen, ponovitev
08:45 Nogomet: Club Brugge - Eupen, ponovitev
10:30 Rokomet: Barcelona - Flensburg, ponovitev
10:30 Rokomet: Barcelona - Flensburg, ponovitev
10:30 Rokomet: Barcelona - Flensburg, ponovitev
10:30 Rokomet: Barcelona - Flensburg, ponovitev
10:30 Rokomet: Barcelona - Flensburg, ponovitev
12:00 Nogomet: Angers - Marseille, ponovitev
12:00 Nogomet: Angers - Marseille, ponovitev
12:00 Nogomet: Angers - Marseille, ponovitev
12:00 Nogomet: Angers - Marseille, ponovitev
12:00 Nogomet: Angers - Marseille, ponovitev
14:00 Nogomet: Bordeaux - Nimes, ponovitev
14:00 Nogomet: Bordeaux - Nimes, ponovitev
14:00 Nogomet: Bordeaux - Nimes, ponovitev
14:00 Nogomet: Bordeaux - Nimes, ponovitev
14:00 Nogomet: Bordeaux - Nimes, ponovitev
16:00 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
16:00 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
16:00 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
16:00 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
16:00 Košarka: Barcelona - Unicaja, ponovitev
18:00 Košarka: Joventut - Barcelona, ponovitev
18:00 Košarka: Joventut - Barcelona, ponovitev
18:00 Košarka: Joventut - Barcelona, ponovitev
18:00 Košarka: Joventut - Barcelona, ponovitev
18:00 Košarka: Joventut - Barcelona, ponovitev
19:45 Košarka: Zaragoza - Baskonia, ponovitev
19:45 Košarka: Zaragoza - Baskonia, ponovitev
19:45 Košarka: Zaragoza - Baskonia, ponovitev
19:45 Košarka: Zaragoza - Baskonia, ponovitev
19:45 Košarka: Zaragoza - Baskonia, ponovitev
21:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
21:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
21:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
21:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
21:30 Nogomet: Pregled sezone, ponovitev
22:20 Gorski teki: 4. oddaja, ponovitev
22:20 Gorski teki: 4. oddaja, ponovitev
22:20 Gorski teki: 4. oddaja, ponovitev
22:20 Gorski teki: 4. oddaja, ponovitev
22:20 Gorski teki: 4. oddaja, ponovitev
22:45 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
22:45 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
22:45 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
22:45 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
22:45 Ekstremni športi: 21. oddaja, ponovitev
23:15 Nogomet: St. Etienne - Nice, ponovitev
23:15 Nogomet: St. Etienne - Nice, ponovitev
23:15 Nogomet: St. Etienne - Nice, ponovitev
23:15 Nogomet: St. Etienne - Nice, ponovitev
23:15 Nogomet: St. Etienne - Nice, ponovitev