TV spored ŠPORT TV 2


16. november 2019 - 22. november 2019
00:15 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:15 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:15 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:15 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:15 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:15 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
00:45 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
01:15 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
01:15 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
01:15 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
01:15 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
01:15 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
01:15 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
03:05 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
06:40 Hokej na ledu: Boston - Toronto, danes
06:40 Hokej na ledu: Boston - Toronto, danes
06:40 Hokej na ledu: Boston - Toronto, danes
06:40 Hokej na ledu: Boston - Toronto, danes
06:40 Hokej na ledu: Boston - Toronto, danes
06:40 Hokej na ledu: Boston - Toronto, danes
06:40 Hokej na ledu: Boston - Toronto, danes
06:40 Hokej na ledu: Boston - Toronto, danes
08:35 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
08:35 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
08:35 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
08:35 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
08:35 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
08:35 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
08:35 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
08:35 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
10:30 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
10:30 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
10:30 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
10:30 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
10:30 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
10:30 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
10:30 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
10:30 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
12:25 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
12:25 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
12:25 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
12:25 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
12:25 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
12:25 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
12:25 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
12:25 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
14:15 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
16:05 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
16:05 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
16:05 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
16:05 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
16:05 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
16:05 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
16:05 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
16:05 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
16:35 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, danes
16:35 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, danes
16:35 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, danes
16:35 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, danes
16:35 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, danes
16:35 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, danes
16:35 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, danes
16:35 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, danes
18:25 Košarka: Galatasaray - Budućnost, živo
18:25 Košarka: Galatasaray - Budućnost, živo
18:25 Košarka: Galatasaray - Budućnost, živo
18:25 Košarka: Galatasaray - Budućnost, živo
18:25 Košarka: Galatasaray - Budućnost, živo
18:25 Košarka: Galatasaray - Budućnost, živo
18:25 Košarka: Galatasaray - Budućnost, živo
18:25 Košarka: Galatasaray - Budućnost, živo
20:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
20:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
20:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
20:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
20:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
20:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
20:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
20:30 Rokomet: Vrhunci, ponovitev
21:00 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:00 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:00 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:00 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:00 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:00 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:00 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:00 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, danes
22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, danes
22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, danes
22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, danes
22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, danes
22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, danes
22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, danes
22:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, danes