TV spored ŠPORT TV 2


30. oktober 2020 - 5. november 2020
01:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
01:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
01:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
01:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
01:00 Nogomet: Sampdoria - Lazio, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
03:00 Nogomet: Torino - Cagliari, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
05:00 Nogomet: Bologna - Sassuolo, ponovitev
07:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
07:00 Nogomet: Udinese - Parma, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
09:00 Nogomet: Inter - Milan, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
11:00 Nogomet: Roma - Benevento, ponovitev
13:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
13:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
14:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
15:00 Motokros: VN Limburga, 1. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Limburga, 2. dirka, ponovitev
17:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
17:00 Nogomet: Napoli - Atalanta, ponovitev
19:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
19:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
19:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
19:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
19:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
19:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
19:00 Reli: Vrhunci, ponovitev
19:30 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
19:30 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
19:30 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
19:30 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
19:30 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
19:30 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
19:30 Avtomobilizem: Lonato, Vrhunci, ponovitev
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Flandrije, ponovitev
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Flandrije, ponovitev
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Flandrije, ponovitev
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Flandrije, ponovitev
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Flandrije, ponovitev
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Flandrije, ponovitev
20:00 Motokros: Motokros Magazin, VN Flandrije, ponovitev
20:30 Nogomet: Napoved 8. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 8. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 8. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 8. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 8. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 8. kola, prvič
20:30 Nogomet: Napoved 8. kola, prvič
20:55 Nogomet: Rennes - Angers, živo
20:55 Nogomet: Rennes - Angers, živo
20:55 Nogomet: Rennes - Angers, živo
20:55 Nogomet: Rennes - Angers, živo
20:55 Nogomet: Rennes - Angers, živo
20:55 Nogomet: Rennes - Angers, živo
20:55 Nogomet: Rennes - Angers, živo
23:00 Nogomet: Sassuolo - Torino, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Torino, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Torino, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Torino, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Torino, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Torino, danes
23:00 Nogomet: Sassuolo - Torino, danes