TV spored ŠPORT TV 2


5. december 2019 - 11. december 2019
01:00 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, ponovitev
01:00 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, ponovitev
01:00 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, ponovitev
01:00 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, ponovitev
01:00 Ragbi: Ulster Rugby - Clermont, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, ponovitev
03:00 Nogomet: Dinamo - Hajduk, ponovitev
05:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
05:00 Nogomet: Antwerp - Gent, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
07:00 Nogomet: PSG - Lille, ponovitev
09:00 Hokej na ledu: Pittsburgh - New Jersey, danes
09:00 Hokej na ledu: Pittsburgh - New Jersey, danes
09:00 Hokej na ledu: Pittsburgh - New Jersey, danes
09:00 Hokej na ledu: Pittsburgh - New Jersey, danes
09:00 Hokej na ledu: Pittsburgh - New Jersey, danes
09:00 Hokej na ledu: Pittsburgh - New Jersey, danes
09:00 Hokej na ledu: Pittsburgh - New Jersey, danes
11:00 Nogomet: Club Brugge - Oostende, ponovitev
11:00 Nogomet: Club Brugge - Oostende, ponovitev
11:00 Nogomet: Club Brugge - Oostende, ponovitev
11:00 Nogomet: Club Brugge - Oostende, ponovitev
11:00 Nogomet: Club Brugge - Oostende, ponovitev
11:00 Nogomet: Club Brugge - Oostende, ponovitev
11:00 Nogomet: Club Brugge - Oostende, ponovitev
12:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Rabotnik, živo
12:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Rabotnik, živo
12:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Rabotnik, živo
12:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Rabotnik, živo
12:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Rabotnik, živo
12:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Rabotnik, živo
12:55 Rokomet: Metaloplastika Šabac - Rabotnik, živo
14:40 Jan Pancar, ponovitev
14:40 Jan Pancar, ponovitev
14:40 Jan Pancar, ponovitev
14:40 Jan Pancar, ponovitev
14:40 Jan Pancar, ponovitev
14:40 Jan Pancar, ponovitev
14:40 Jan Pancar, ponovitev
14:55 Rokomet: Wisla Plock - GOG, živo
14:55 Rokomet: Wisla Plock - GOG, živo
14:55 Rokomet: Wisla Plock - GOG, živo
14:55 Rokomet: Wisla Plock - GOG, živo
14:55 Rokomet: Wisla Plock - GOG, živo
14:55 Rokomet: Wisla Plock - GOG, živo
14:55 Rokomet: Wisla Plock - GOG, živo
16:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
16:45 Ekstremni športi: 1. oddaja, ponovitev
17:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
17:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
17:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
17:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
17:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
17:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
17:10 Košarka: Vrhunci, ponovitev
17:25 Rokomet: Veszprem - Kielce, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Kielce, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Kielce, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Kielce, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Kielce, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Kielce, živo
17:25 Rokomet: Veszprem - Kielce, živo
19:10 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
19:10 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
19:10 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
19:10 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
19:10 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
19:10 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
19:10 Nogomet: 8. oddaja, ponovitev
19:40 Rea Kolbl, ponovitev
19:40 Rea Kolbl, ponovitev
19:40 Rea Kolbl, ponovitev
19:40 Rea Kolbl, ponovitev
19:40 Rea Kolbl, ponovitev
19:40 Rea Kolbl, ponovitev
19:40 Rea Kolbl, ponovitev
19:55 Rokomet: Barcelona - Flensburg, živo
19:55 Rokomet: Barcelona - Flensburg, živo
19:55 Rokomet: Barcelona - Flensburg, živo
19:55 Rokomet: Barcelona - Flensburg, živo
19:55 Rokomet: Barcelona - Flensburg, živo
19:55 Rokomet: Barcelona - Flensburg, živo
19:55 Rokomet: Barcelona - Flensburg, živo
21:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
21:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
21:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
21:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
21:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
21:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
21:45 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
22:05 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, živo
22:05 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, živo
22:05 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, živo
22:05 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, živo
22:05 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, živo
22:05 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, živo
22:05 Hokej na ledu: Los Angeles - Arizona, živo