TV spored ŠPORT TV 2


13. maj 2021 - 19. maj 2021
01:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
01:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
01:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
01:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
01:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
01:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
03:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
03:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
03:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
03:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
03:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
03:00 Nogomet: Istra - Rijeka, ponovitev
05:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
05:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
05:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
05:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
05:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
05:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
05:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
05:00 Nogomet: Osijek - Dinamo, ponovitev
07:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
07:00 Nogomet: Spezia - Inter, ponovitev
09:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
09:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
09:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
09:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
09:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
09:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
09:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
09:00 Nogomet: Juventus - Parma, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
11:00 Nogomet: Milan - Sassuolo, ponovitev
13:00 Futsal: 32. oddaja, ponovitev
13:00 Futsal: 32. oddaja, ponovitev
13:00 Futsal: 32. oddaja, ponovitev
13:00 Futsal: 32. oddaja, ponovitev
13:00 Futsal: 32. oddaja, ponovitev
13:00 Futsal: 32. oddaja, ponovitev
13:00 Futsal: 32. oddaja, ponovitev
13:00 Futsal: 32. oddaja, ponovitev
13:25 Rokomet: MKS Kalisz - Kielce, živo
13:25 Rokomet: MKS Kalisz - Kielce, živo
13:25 Rokomet: MKS Kalisz - Kielce, živo
13:25 Rokomet: MKS Kalisz - Kielce, živo
13:25 Rokomet: MKS Kalisz - Kielce, živo
13:25 Rokomet: MKS Kalisz - Kielce, živo
13:25 Rokomet: MKS Kalisz - Kielce, živo
13:25 Rokomet: MKS Kalisz - Kielce, živo
15:15 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
15:15 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
15:15 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
15:15 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
15:15 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
15:15 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
15:15 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
15:15 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, prva tekma, ponovitev
17:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
17:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
17:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
17:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
17:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
17:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
17:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
17:15 Ekstremni športi: 8. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 11. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 11. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 11. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 11. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 11. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 11. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 11. oddaja, ponovitev
17:30 Ekstremni športi: 11. oddaja, ponovitev
17:55 Nogomet: Parma - Crotone, živo
17:55 Nogomet: Parma - Crotone, živo
17:55 Nogomet: Parma - Crotone, živo
17:55 Nogomet: Parma - Crotone, živo
17:55 Nogomet: Parma - Crotone, živo
17:55 Nogomet: Parma - Crotone, živo
17:55 Nogomet: Parma - Crotone, živo
17:55 Nogomet: Parma - Crotone, živo
20:00 Ekstremni športi: 16. oddaja, prvič
20:00 Ekstremni športi: 16. oddaja, prvič
20:00 Ekstremni športi: 16. oddaja, prvič
20:00 Ekstremni športi: 16. oddaja, prvič
20:00 Ekstremni športi: 16. oddaja, prvič
20:00 Ekstremni športi: 16. oddaja, prvič
20:00 Ekstremni športi: 16. oddaja, prvič
20:00 Ekstremni športi: 16. oddaja, prvič
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:30 Matjaž Kek, ponovitev
20:40 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, živo
20:40 Nogomet: Sassuolo - Sampdoria, živo
22:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, danes
22:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, danes
22:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, danes
22:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, danes
22:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, danes
22:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, danes
22:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, danes
22:45 Hokej na ledu: Finale: Olimpija - Asiago, tretja tekma, danes