TV spored ŠPORT TV 2


10. november 2019 - 16. november 2019
00:15 Nogomet: Vrhunci 10. kola, ponovitev
00:15 Nogomet: Vrhunci 10. kola, ponovitev
00:15 Nogomet: Vrhunci 10. kola, ponovitev
00:15 Nogomet: Vrhunci 10. kola, ponovitev
00:15 Nogomet: Vrhunci 10. kola, ponovitev
00:15 Nogomet: Vrhunci 10. kola, ponovitev
01:15 Nogomet: Udinese - Torino, ponovitev
01:15 Nogomet: Udinese - Torino, ponovitev
01:15 Nogomet: Udinese - Torino, ponovitev
01:15 Nogomet: Udinese - Torino, ponovitev
01:15 Nogomet: Udinese - Torino, ponovitev
01:15 Nogomet: Udinese - Torino, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
03:00 Nogomet: Lens - Auxerre, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
05:00 Nogomet: Milan - Lecce, ponovitev
06:50 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
06:50 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
06:50 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
06:50 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
06:50 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
06:50 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
06:50 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
08:40 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
08:40 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
08:40 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
08:40 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
08:40 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
08:40 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
08:40 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
10:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
10:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
10:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
10:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
10:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
10:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
10:30 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
12:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
12:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
12:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
12:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
12:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
12:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
12:00 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
13:55 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
13:55 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
13:55 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
13:55 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
13:55 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
13:55 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
13:55 Nogomet: Cagliari - SPAL, ponovitev
15:50 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
15:50 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
15:50 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
15:50 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
15:50 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
15:50 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
15:50 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
17:40 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
17:40 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
17:40 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
17:40 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
17:40 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
17:40 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
17:40 Nogomet: Brescia - Fiorentina, ponovitev
19:30 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
19:30 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
19:30 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
19:30 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
19:30 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
19:30 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
19:30 Nogomet: Finale: Adelaide United - Melbourne City, ponovitev
21:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
21:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
21:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
21:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
21:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
21:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
21:30 Košarka: Cedevita Olimpija - Nanterre, ponovitev
23:15 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
23:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
23:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
23:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
23:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
23:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev
23:30 Nogomet: Nice - PSG, ponovitev