TV spored ŠPORT TV 2


27. marec 2020 - 2. april 2020
00:15 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
00:15 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
00:15 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
00:15 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
00:15 Ekstremni športi: Norveška, Vrhunci, 4. del, ponovitev
01:15 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
01:15 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
01:15 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
01:15 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
01:15 Nogomet: Hellas Verona - Sampdoria, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
03:00 Nogomet: Sampdoria - Roma, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
05:00 Nogomet: Napoli - Hellas Verona, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
06:45 Nogomet: Genoa - Milan, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
08:45 Nogomet: Fiorentina - Udinese, ponovitev
10:30 Rokomet: Celje - Pick Szeged, ponovitev
10:30 Rokomet: Celje - Pick Szeged, ponovitev
10:30 Rokomet: Celje - Pick Szeged, ponovitev
10:30 Rokomet: Celje - Pick Szeged, ponovitev
10:30 Rokomet: Celje - Pick Szeged, ponovitev
10:30 Rokomet: Celje - Pick Szeged, ponovitev
12:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
12:00 Nogomet: Bologna - Lazio, ponovitev
14:00 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
14:00 Nogomet: Lazio - Atalanta, ponovitev
15:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
15:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
15:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
15:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
15:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
15:45 Nogomet: Roma - Cagliari, ponovitev
17:45 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:45 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:45 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:45 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:45 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
17:45 Nogomet: Sassuolo - Inter, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
19:30 Nogomet: Atalanta - Lecce, ponovitev
21:30 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
21:30 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
21:30 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
21:30 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
21:30 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
21:30 Nogomet: Juventus - Bologna, ponovitev
23:15 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev
23:15 Nogomet: Inter - Juventus, ponovitev