TV spored ŠPORT TV 2


20. februar 2020 - 26. februar 2020
01:00 Nogomet: Fiorentina - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Genoa, ponovitev
01:00 Nogomet: Fiorentina - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Melbourne City - Perth Glory, ponovitev
03:00 Nogomet: Melbourne City - Perth Glory, ponovitev
03:00 Nogomet: Melbourne City - Perth Glory, ponovitev
03:00 Nogomet: Melbourne City - Perth Glory, ponovitev
03:00 Nogomet: Melbourne City - Perth Glory, ponovitev
05:00 Ekstremni športi: Aspen, Ski Slopestyle, moški, ponovitev
05:00 Ekstremni športi: Aspen, Ski Slopestyle, moški, ponovitev
05:00 Ekstremni športi: Aspen, Ski Slopestyle, moški, ponovitev
05:00 Ekstremni športi: Aspen, Ski Slopestyle, moški, ponovitev
05:00 Ekstremni športi: Aspen, Ski Slopestyle, moški, ponovitev
05:00 Ekstremni športi: Aspen, Ski Slopestyle, moški, ponovitev
05:00 Ekstremni športi: Aspen, Ski Slopestyle, moški, ponovitev
06:00 Ekstremni športi: Aspen, Snowboard Slopestyle, moški, ponovitev
06:00 Ekstremni športi: Aspen, Snowboard Slopestyle, moški, ponovitev
06:00 Ekstremni športi: Aspen, Snowboard Slopestyle, moški, ponovitev
06:00 Ekstremni športi: Aspen, Snowboard Slopestyle, moški, ponovitev
06:00 Ekstremni športi: Aspen, Snowboard Slopestyle, moški, ponovitev
06:00 Ekstremni športi: Aspen, Snowboard Slopestyle, moški, ponovitev
06:00 Ekstremni športi: Aspen, Snowboard Slopestyle, moški, ponovitev
07:00 Ekstremni športi: Aspen, Snow Bikecross, ponovitev
07:00 Ekstremni športi: Aspen, Snow Bikecross, ponovitev
07:00 Ekstremni športi: Aspen, Snow Bikecross, ponovitev
07:00 Ekstremni športi: Aspen, Snow Bikecross, ponovitev
07:00 Ekstremni športi: Aspen, Snow Bikecross, ponovitev
07:00 Ekstremni športi: Aspen, Snow Bikecross, ponovitev
07:00 Ekstremni športi: Aspen, Snow Bikecross, ponovitev
07:55 Nogomet: Western United - Adelaide United, živo
07:55 Nogomet: Western United - Adelaide United, živo
07:55 Nogomet: Western United - Adelaide United, živo
07:55 Nogomet: Western United - Adelaide United, živo
07:55 Nogomet: Western United - Adelaide United, živo
07:55 Nogomet: Western United - Adelaide United, živo
07:55 Nogomet: Western United - Adelaide United, živo
10:00 Hokej na ledu: Tekma zvezd, danes
10:00 Hokej na ledu: Tekma zvezd, danes
10:00 Hokej na ledu: Tekma zvezd, danes
10:00 Hokej na ledu: Tekma zvezd, danes
10:00 Hokej na ledu: Tekma zvezd, danes
10:00 Hokej na ledu: Tekma zvezd, danes
10:00 Hokej na ledu: Tekma zvezd, danes
12:00 Reli: Monte Carlo, 16. HP, živo
12:00 Reli: Monte Carlo, 16. HP, živo
12:00 Reli: Monte Carlo, 16. HP, živo
12:00 Reli: Monte Carlo, 16. HP, živo
12:00 Reli: Monte Carlo, 16. HP, živo
12:00 Reli: Monte Carlo, 16. HP, živo
12:00 Reli: Monte Carlo, 16. HP, živo
13:30 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
13:30 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
13:30 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
13:30 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
13:30 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
13:30 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
13:30 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, živo
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, živo
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, živo
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, živo
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, živo
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, živo
14:55 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, živo
17:00 Nogomet: Nantes - Bordeaux, živo
17:00 Nogomet: Nantes - Bordeaux, živo
17:00 Nogomet: Nantes - Bordeaux, živo
17:00 Nogomet: Nantes - Bordeaux, živo
17:00 Nogomet: Nantes - Bordeaux, živo
17:00 Nogomet: Nantes - Bordeaux, živo
17:00 Nogomet: Nantes - Bordeaux, živo
18:55 Rokomet: Gyor - Brest, živo
18:55 Rokomet: Gyor - Brest, živo
18:55 Rokomet: Gyor - Brest, živo
18:55 Rokomet: Gyor - Brest, živo
18:55 Rokomet: Gyor - Brest, živo
18:55 Rokomet: Gyor - Brest, živo
18:55 Rokomet: Gyor - Brest, živo
20:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:45 Ekstremni športi: 26. oddaja, ponovitev
20:55 Nogomet: Lille - PSG, živo
20:55 Nogomet: Lille - PSG, živo
20:55 Nogomet: Lille - PSG, živo
20:55 Nogomet: Lille - PSG, živo
20:55 Nogomet: Lille - PSG, živo
20:55 Nogomet: Lille - PSG, živo
20:55 Nogomet: Lille - PSG, živo
23:00 Nogomet: Napoli - Juventus, danes
23:00 Nogomet: Napoli - Juventus, danes
23:00 Nogomet: Napoli - Juventus, danes
23:00 Nogomet: Napoli - Juventus, danes
23:00 Nogomet: Napoli - Juventus, danes
23:00 Nogomet: Napoli - Juventus, danes
23:00 Nogomet: Napoli - Juventus, danes