TV spored ŠPORT TV 2


2. april 2020 - 8. april 2020
01:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
01:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
01:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
01:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
01:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Udinese, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Udinese, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Angers, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Angers, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Angers, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Angers, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Angers, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Angers, ponovitev
05:00 Nogomet: Marseille - Angers, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Lazio, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Lazio, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Lazio, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Lazio, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Lazio, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Lazio, ponovitev
06:45 Nogomet: Roma - Lazio, ponovitev
08:45 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, ponovitev
08:45 Nogomet: Hellas Verona - Lecce, ponovitev
10:30 Nogomet: 7. oddaja, ponovitev
10:30 Nogomet: 7. oddaja, ponovitev
10:30 Nogomet: 7. oddaja, ponovitev
10:30 Nogomet: 7. oddaja, ponovitev
10:30 Nogomet: 7. oddaja, ponovitev
10:30 Nogomet: 7. oddaja, ponovitev
10:30 Nogomet: 7. oddaja, ponovitev
11:00 Nogomet: Brescia - Milan, ponovitev
11:00 Nogomet: Brescia - Milan, ponovitev
11:00 Nogomet: Brescia - Milan, ponovitev
11:00 Nogomet: Brescia - Milan, ponovitev
11:00 Nogomet: Brescia - Milan, ponovitev
11:00 Nogomet: Brescia - Milan, ponovitev
11:00 Nogomet: Brescia - Milan, ponovitev
13:00 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
13:00 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
13:00 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
13:00 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
13:00 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
13:00 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
13:00 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
15:00 Nogomet: Inter - Cagliari, ponovitev
16:55 Odbojka: Vakifbank - PTT, živo
16:55 Odbojka: Vakifbank - PTT, živo
16:55 Odbojka: Vakifbank - PTT, živo
16:55 Odbojka: Vakifbank - PTT, živo
16:55 Odbojka: Vakifbank - PTT, živo
16:55 Odbojka: Vakifbank - PTT, živo
16:55 Odbojka: Vakifbank - PTT, živo
19:00 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
19:00 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
19:00 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
19:00 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
19:00 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
19:00 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
19:00 Rokomet: Ramnicu Valcea - Krim, ponovitev
20:40 Nogomet: Havre - Troyes, živo
20:40 Nogomet: Havre - Troyes, živo
20:40 Nogomet: Havre - Troyes, živo
20:40 Nogomet: Havre - Troyes, živo
20:40 Nogomet: Havre - Troyes, živo
20:40 Nogomet: Havre - Troyes, živo
20:40 Nogomet: Havre - Troyes, živo
22:45 Košarka: Rogaška - Koper Primorska, danes
22:45 Košarka: Rogaška - Koper Primorska, danes
22:45 Košarka: Rogaška - Koper Primorska, danes
22:45 Košarka: Rogaška - Koper Primorska, danes
22:45 Košarka: Rogaška - Koper Primorska, danes
22:45 Košarka: Rogaška - Koper Primorska, danes
22:45 Košarka: Rogaška - Koper Primorska, danes