TV spored ŠPORT TV 2


4. julij 2020 - 10. julij 2020
01:45 Rokomet: Vardar - Beijing Sport University, ponovitev
01:45 Rokomet: Vardar - Beijing Sport University, ponovitev
01:45 Rokomet: Vardar - Beijing Sport University, ponovitev
01:45 Rokomet: Vardar - Beijing Sport University, ponovitev
01:45 Rokomet: Vardar - Beijing Sport University, ponovitev
01:45 Rokomet: Vardar - Beijing Sport University, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Lens, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Lens, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Lens, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Lens, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Lens, ponovitev
03:15 Nogomet: Troyes - Lens, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
05:00 Nogomet: Udinese - Atalanta, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
06:45 Nogomet: Milan - Roma, ponovitev
08:45 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
08:45 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
08:45 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
08:45 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
08:45 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
08:45 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
08:45 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
08:45 Nogomet: Slovan Liberec - Banik Ostrava, ponovitev
10:30 Nogomet: Hajduk - Slaven, ponovitev
10:30 Nogomet: Hajduk - Slaven, ponovitev
10:30 Nogomet: Hajduk - Slaven, ponovitev
10:30 Nogomet: Hajduk - Slaven, ponovitev
10:30 Nogomet: Hajduk - Slaven, ponovitev
10:30 Nogomet: Hajduk - Slaven, ponovitev
10:30 Nogomet: Hajduk - Slaven, ponovitev
10:30 Nogomet: Hajduk - Slaven, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
12:30 Košarka: Polfinale: Barcelona - Burgos, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
14:15 Košarka: Polfinale: Valencia - Baskonia, ponovitev
16:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
16:00 Motokros: VN Indonezije, prva dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
17:00 Motokros: VN Indonezije, druga dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
18:00 Motokros: VN Azije, prva dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
19:00 Motokros: VN Azije, druga dirka, ponovitev
20:00 Tim Gajser, ponovitev
20:00 Tim Gajser, ponovitev
20:00 Tim Gajser, ponovitev
20:00 Tim Gajser, ponovitev
20:00 Tim Gajser, ponovitev
20:00 Tim Gajser, ponovitev
20:00 Tim Gajser, ponovitev
20:00 Tim Gajser, ponovitev
20:15 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
20:15 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
20:15 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
20:15 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
20:15 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
20:15 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
20:15 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
20:15 Futsal: Polfinale: Inter - Palma, ponovitev
22:00 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
22:00 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
22:00 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
22:00 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
22:00 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
22:00 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
22:00 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
22:00 Futsal: Polfinale: Levante - Valdepenas, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev
23:45 Nogomet: Juventus - Lecce, ponovitev