TV spored ŠPORT TV 3


20. september 2020 - 26. september 2020
01:00 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
01:00 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
01:00 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
01:00 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
01:00 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
01:00 Nogomet: Lille - Metz, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
03:00 Nogomet: Marseille - Lyon, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
05:00 Košarka: Unicaja - Gran Canaria, ponovitev
06:45 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
06:45 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
06:45 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
06:45 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
06:45 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
06:45 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
06:45 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
06:45 Košarka: Manresa - Barcelona, ponovitev
08:30 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, ponovitev
08:30 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, ponovitev
08:30 Nogomet: Club Brugge - Charleroi, ponovitev
08:30 Nogomet: Club Brugge - Charleroi, ponovitev
08:30 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, ponovitev
08:30 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, ponovitev
08:30 Nogomet: Club Brugge - Sporting Charleroi, ponovitev
08:30 Nogomet: Club Brugge - Charleroi, ponovitev
10:15 Nogomet: Mechelen - Anderlecht, ponovitev
10:15 Nogomet: Mechelen - Anderlecht, ponovitev
10:15 Nogomet: Mechelen - Anderlecht, ponovitev
10:15 Nogomet: Mechelen - Anderlecht, ponovitev
10:15 Nogomet: Mechelen - Anderlecht, ponovitev
10:15 Nogomet: Mechelen - Anderlecht, ponovitev
10:15 Nogomet: Mechelen - Anderlecht, ponovitev
10:15 Nogomet: Mechelen - Anderlecht, ponovitev
12:15 Nogomet: STVV - Gent, ponovitev
12:15 Nogomet: STVV - Gent, ponovitev
12:15 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
12:15 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
12:15 Nogomet: STVV - Gent, ponovitev
12:15 Nogomet: STVV - Gent, ponovitev
12:15 Nogomet: STVV - Gent, ponovitev
12:15 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
14:00 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, danes
14:00 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, danes
14:00 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, danes
14:00 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, danes
14:00 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, danes
14:00 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, danes
14:00 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, danes
14:00 Nogomet: Brisbane Roar - Sydney FC, danes
16:00 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
16:00 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
16:00 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
16:00 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
16:00 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
16:00 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
16:00 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
16:00 Nogomet: Marseille - Brest, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: St. Louis - Dallas, ponovitev
19:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
19:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
19:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
19:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
19:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
19:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
19:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
19:45 Nogomet: Montpellier - Amiens, ponovitev
21:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
21:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
22:30 Motokros: VN Latvije, 2. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev
23:30 Motokros: VN Latvije, 1. dirka, ponovitev