TV spored ŠPORT TV 3


20. september 2020 - 26. september 2020
01:15 Nogomet: Amiens - Montpellier, ponovitev
01:15 Nogomet: Amiens - Montpellier, ponovitev
01:15 Nogomet: Amiens - Montpellier, ponovitev
01:15 Nogomet: Amiens - Montpellier, ponovitev
01:15 Nogomet: Amiens - Montpellier, ponovitev
01:15 Nogomet: Amiens - Montpellier, ponovitev
03:00 Nogomet: Dijon - Lille, ponovitev
03:00 Nogomet: Dijon - Lille, ponovitev
03:00 Nogomet: Dijon - Lille, ponovitev
03:00 Nogomet: Dijon - Lille, ponovitev
03:00 Nogomet: Dijon - Lille, ponovitev
03:00 Nogomet: Dijon - Lille, ponovitev
05:00 Košarka: Estudiantes - Real Madrid, ponovitev
05:00 Košarka: Estudiantes - Real Madrid, ponovitev
05:00 Košarka: Estudiantes - Real Madrid, ponovitev
05:00 Košarka: Estudiantes - Real Madrid, ponovitev
05:00 Košarka: Estudiantes - Real Madrid, ponovitev
05:00 Košarka: Estudiantes - Real Madrid, ponovitev
05:00 Košarka: Estudiantes - Real Madrid, ponovitev
05:00 Košarka: Estudiantes - Real Madrid, ponovitev
06:45 Košarka: Valencia - Joventut, ponovitev
06:45 Košarka: Valencia - Joventut, ponovitev
06:45 Košarka: Valencia - Joventut, ponovitev
06:45 Košarka: Valencia - Joventut, ponovitev
06:45 Košarka: Valencia - Joventut, ponovitev
06:45 Košarka: Valencia - Joventut, ponovitev
06:45 Košarka: Valencia - Joventut, ponovitev
06:45 Košarka: Valencia - Joventut, ponovitev
08:30 Nogomet: PSG - Monaco, ponovitev
08:30 Nogomet: PSG - Monaco, ponovitev
08:30 Nogomet: PSG - Monaco, ponovitev
08:30 Nogomet: PSG - Monaco, ponovitev
08:30 Nogomet: PSG - Monaco, ponovitev
08:30 Nogomet: PSG - Monaco, ponovitev
08:30 Nogomet: PSG - Monaco, ponovitev
08:30 Nogomet: PSG - Monaco, ponovitev
10:15 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
10:15 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
10:15 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
10:15 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
10:15 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
10:15 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
10:15 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
10:15 Motokros: VN Rige, 1. dirka, ponovitev
11:15 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
11:15 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
11:15 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
11:15 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
11:15 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
11:15 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
11:15 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
11:15 Motokros: VN Rige, 2. dirka, ponovitev
12:15 Nogomet: Nimes - Rennes, ponovitev
12:15 Nogomet: Nimes - Rennes, ponovitev
12:15 Nogomet: Nimes - Rennes, ponovitev
12:15 Nogomet: Nimes - Rennes, ponovitev
12:15 Nogomet: Nimes - Rennes, ponovitev
12:15 Nogomet: Nimes - Rennes, ponovitev
12:15 Nogomet: Nimes - Rennes, ponovitev
12:15 Nogomet: Nimes - Rennes, ponovitev
14:00 Speedway: Vetlanda - Dackarna, ponovitev
14:00 Speedway: Vetlanda - Dackarna, ponovitev
14:00 Speedway: Vetlanda - Dackarna, ponovitev
14:00 Speedway: Vetlanda - Dackarna, ponovitev
14:00 Speedway: Vetlanda - Dackarna, ponovitev
14:00 Speedway: Vetlanda - Dackarna, ponovitev
14:00 Speedway: Vetlanda - Dackarna, ponovitev
14:00 Speedway: Vetlanda - Dackarna, ponovitev
16:00 Nogomet: Monaco - PSG, ponovitev
16:00 Nogomet: Monaco - PSG, ponovitev
16:00 Nogomet: Monaco - PSG, ponovitev
16:00 Nogomet: Monaco - PSG, ponovitev
16:00 Nogomet: Monaco - PSG, ponovitev
16:00 Nogomet: Monaco - PSG, ponovitev
16:00 Nogomet: Monaco - PSG, ponovitev
16:00 Nogomet: Monaco - PSG, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, ponovitev
17:45 Hokej na ledu: Chicago - Vegas, druga tekma, ponovitev
19:45 Nogomet: Nice - Rennes, ponovitev
19:45 Nogomet: Nice - Rennes, ponovitev
19:45 Nogomet: Nice - Rennes, ponovitev
19:45 Nogomet: Nice - Rennes, ponovitev
19:45 Nogomet: Nice - Rennes, ponovitev
19:45 Nogomet: Nice - Rennes, ponovitev
19:45 Nogomet: Nice - Rennes, ponovitev
19:45 Nogomet: Nice - Rennes, ponovitev
21:30 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
21:30 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
21:30 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
21:30 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
21:30 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
21:30 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
21:30 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
21:30 Nogomet: Sint-Truiden - Gent, ponovitev
23:15 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
23:15 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
23:15 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
23:15 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
23:15 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
23:15 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
23:15 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev
23:15 Nogomet: Lille - PSG, ponovitev