TV spored ŠPORT TV 3


5. december 2019 - 11. december 2019
00:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
00:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
00:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
00:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
00:30 Motokros: Motokros Magazin, Pregled sezone, ponovitev
01:30 Odbojka: Fenerbahče - Ziraat Bankasi, ponovitev
01:30 Odbojka: Fenerbahče - Ziraat Bankasi, ponovitev
01:30 Odbojka: Fenerbahče - Ziraat Bankasi, ponovitev
01:30 Odbojka: Fenerbahče - Ziraat Bankasi, ponovitev
01:30 Odbojka: Fenerbahče - Ziraat Bankasi, ponovitev
03:15 Odbojka: Eczacibasi - Turk Hava Yollari, ponovitev
03:15 Odbojka: Eczacibasi - Turk Hava Yollari, ponovitev
03:15 Odbojka: Eczacibasi - Turk Hava Yollari, ponovitev
03:15 Odbojka: Eczacibasi - Turk Hava Yollari, ponovitev
03:15 Odbojka: Eczacibasi - Turk Hava Yollari, ponovitev
05:00 Odbojka: Arhavi voleybol - Arkas Spor, ponovitev
05:00 Odbojka: Arhavi voleybol - Arkas Spor, ponovitev
05:00 Odbojka: Arhavi voleybol - Arkas Spor, ponovitev
05:00 Odbojka: Arhavi voleybol - Arkas Spor, ponovitev
05:00 Odbojka: Arhavi voleybol - Arkas Spor, ponovitev
05:00 Odbojka: Arhavi voleybol - Arkas Spor, ponovitev
05:00 Odbojka: Arhavi voleybol - Arkas Spor, ponovitev
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
06:45 Hokej na ledu: St. Louis - Tampa Bay, danes
08:45 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
08:45 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
08:45 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
08:45 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
08:45 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
08:45 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
08:45 Rokomet: Meshkov Brest - Zagreb, ponovitev
10:15 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
10:15 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
10:15 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
10:15 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
10:15 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
10:15 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
10:15 Rokomet: Veszprem - Metaloplastika Šabac, ponovitev
11:45 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, ponovitev
11:45 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, ponovitev
11:45 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, ponovitev
11:45 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, ponovitev
11:45 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, ponovitev
11:45 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, ponovitev
11:45 Hokej na ledu: Osmina finala: Djurgarden - Skelleftea, druga tekma, ponovitev
13:30 Košarka: Koper Primorska - Rogaška, ponovitev
13:30 Košarka: Koper Primorska - Rogaška, ponovitev
13:30 Košarka: Koper Primorska - Rogaška, ponovitev
13:30 Košarka: Koper Primorska - Rogaška, ponovitev
13:30 Košarka: Koper Primorska - Rogaška, ponovitev
13:30 Košarka: Koper Primorska - Rogaška, ponovitev
13:30 Košarka: Koper Primorska - Rogaška, ponovitev
15:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
15:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
15:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
15:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
15:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
15:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
15:15 Košarka: Cedevita Olimpija - Brescia, ponovitev
16:55 Odbojka: Ziraat Bankasi - Galatasaray, živo
16:55 Odbojka: Ziraat Bankasi - Galatasaray, živo
16:55 Odbojka: Ziraat Bankasi - Galatasaray, živo
16:55 Odbojka: Ziraat Bankasi - Galatasaray, živo
16:55 Odbojka: Ziraat Bankasi - Galatasaray, živo
16:55 Odbojka: Ziraat Bankasi - Galatasaray, živo
16:55 Odbojka: Ziraat Bankasi - Galatasaray, živo
18:55 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, živo
18:55 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, živo
18:55 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, živo
18:55 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, živo
18:55 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, živo
18:55 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, živo
18:55 Rokomet: Kiel - Motor Zaporožje, živo
20:40 Rokomet: Montpellier - Aix, živo
20:40 Rokomet: Montpellier - Aix, živo
20:40 Rokomet: Montpellier - Aix, živo
20:40 Rokomet: Montpellier - Aix, živo
20:40 Rokomet: Montpellier - Aix, živo
20:40 Rokomet: Montpellier - Aix, živo
20:40 Rokomet: Montpellier - Aix, živo
22:30 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, danes
22:30 Strelstvo: Pištola 25m, ženske, danes
23:15 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, danes
23:15 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, danes
23:15 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, danes
23:15 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, danes
23:15 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, danes
23:15 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, danes
23:15 Strelstvo: Hitrostrelna pištola 25m, moški, danes