TV spored ŠPORT TV 3


21. oktober 2020 - 27. oktober 2020
01:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
01:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
01:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
01:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
01:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
01:00 Nogomet: Lyon - Nimes, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Napoli, ponovitev
05:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
05:00 Nogomet: Waasland-Beveren - Anderlecht, ponovitev
06:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
06:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
06:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
06:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
06:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
06:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
06:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
06:45 Ekstremni športi: 37. oddaja, ponovitev
07:15 Nogomet: Sporting Charleroi - Beerschot, ponovitev
07:15 Nogomet: Sporting Charleroi - Beerschot, ponovitev
07:15 Nogomet: Sporting Charleroi - Beerschot, ponovitev
07:15 Nogomet: Sporting Charleroi - Beerschot, ponovitev
07:15 Nogomet: Sporting Charleroi - Beerschot, ponovitev
07:15 Nogomet: Sporting Charleroi - Beerschot, ponovitev
07:15 Nogomet: Sporting Charleroi - Beerschot, ponovitev
07:15 Nogomet: Sporting Charleroi - Beerschot, ponovitev
09:15 Nogomet: Clermont - Toulouse, ponovitev
09:15 Nogomet: Clermont - Toulouse, ponovitev
09:15 Nogomet: Clermont - Toulouse, ponovitev
09:15 Nogomet: Clermont - Toulouse, ponovitev
09:15 Nogomet: Clermont - Toulouse, ponovitev
09:15 Nogomet: Clermont - Toulouse, ponovitev
09:15 Nogomet: Clermont - Toulouse, ponovitev
09:15 Nogomet: Clermont - Toulouse, ponovitev
11:00 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
11:00 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
11:00 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
11:00 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
11:00 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
11:00 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
11:00 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
11:00 Nogomet: Varaždin - Osijek, ponovitev
13:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
13:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
13:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
13:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
13:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
13:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
13:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
13:00 Reli: Turčija, 4. HP, ponovitev
14:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
14:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
14:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
14:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
14:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
14:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
14:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
14:00 Reli: Turčija, 7. HP, ponovitev
15:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
15:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
15:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
15:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
15:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
15:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
15:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
15:00 Reli: Turčija, 10. HP, ponovitev
16:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
16:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
16:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
16:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
16:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
16:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
16:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
16:00 Reli: Turčija, 12. HP, ponovitev
17:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
17:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
17:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
17:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
17:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
17:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
17:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
17:30 Nogomet: Dinamo - Slaven, ponovitev
19:30 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
19:30 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
19:30 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
19:30 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
19:30 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
19:30 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
19:30 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
19:30 Košarka: Baskonia - Valencia, ponovitev
21:15 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
21:15 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
21:15 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
21:15 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
21:15 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
21:15 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
21:15 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
21:15 Reli: Turčija, Vrhunci, ponovitev
22:15 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:15 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:15 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:15 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:15 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:15 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:15 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
22:15 Nogomet: Vrhunci 4. kola, ponovitev
23:15 Nogomet: Auxerre - Troyes, danes
23:15 Nogomet: Auxerre - Troyes, danes
23:15 Nogomet: Auxerre - Troyes, danes
23:15 Nogomet: Auxerre - Troyes, danes
23:15 Nogomet: Auxerre - Troyes, danes
23:15 Nogomet: Auxerre - Troyes, danes
23:15 Nogomet: Auxerre - Troyes, danes
23:15 Nogomet: Auxerre - Troyes, danes