TV spored ŠPORT TV 3


14. november 2019 - 20. november 2019
01:15 Nogomet: Marseille - Strasbourg, ponovitev
01:15 Nogomet: Marseille - Strasbourg, ponovitev
01:15 Nogomet: Marseille - Strasbourg, ponovitev
01:15 Nogomet: Marseille - Strasbourg, ponovitev
01:15 Nogomet: Marseille - Strasbourg, ponovitev
01:15 Nogomet: Marseille - Strasbourg, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
03:00 Nogomet: Parma - Genoa, ponovitev
05:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
05:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
05:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
05:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
05:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
05:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
05:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
05:00 Nogomet: Melbourne Victory - Western Sydney, ponovitev
06:45 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
06:45 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
06:45 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
06:45 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
06:45 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
06:45 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
06:45 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
06:45 Magazin: 47. oddaja, ponovitev
07:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
07:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
07:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
07:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
07:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
07:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
07:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
07:15 Nogomet: Central Coast - Newcastle Jets, ponovitev
09:15 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, ponovitev
09:15 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, ponovitev
09:15 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, ponovitev
09:15 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, ponovitev
09:15 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, ponovitev
09:15 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, ponovitev
09:15 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, ponovitev
09:15 Nogomet: Sydney FC - Wellington Phoenix, ponovitev
11:15 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
11:15 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
11:15 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
11:15 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
11:15 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
11:15 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
11:15 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
11:15 Mali nogomet: Polfinale: Grčija - Rusija, ponovitev
12:15 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
12:15 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
12:15 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
12:15 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
12:15 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
12:15 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
12:15 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
12:15 Mali nogomet: Polfinale: Poljska - Moldavija, ponovitev
13:15 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
13:15 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
13:15 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
13:15 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
13:15 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
13:15 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
13:15 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
13:15 Mali nogomet: Finale: Rusija - Poljska, ponovitev
14:15 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
14:15 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
14:15 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
14:15 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
14:15 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
14:15 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
14:15 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
14:15 Rokomet: Bidasoa Irun - Savehof, ponovitev
15:45 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
15:45 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
15:45 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
15:45 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
15:45 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
15:45 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
15:45 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
15:45 Rokomet: Zagreb - Pick Szeged, ponovitev
17:15 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
17:15 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
17:15 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
17:15 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
17:15 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
17:15 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
17:15 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
17:15 Rokomet: Veszprem - Vardar, ponovitev
18:45 Rokomet: Nexe - Vojvodina, ponovitev
18:45 Rokomet: Nexe - Vojvodina, ponovitev
18:45 Rokomet: Nexe - Vojvodina, ponovitev
18:45 Rokomet: Nexe - Vojvodina, ponovitev
18:45 Rokomet: Nexe - Vojvodina, ponovitev
18:45 Rokomet: Nexe - Vojvodina, ponovitev
18:45 Rokomet: Nexe - Vojvodina, ponovitev
18:45 Rokomet: Nexe - Vojvodina, ponovitev
20:15 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
20:15 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
20:15 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
20:15 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
20:15 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
20:15 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
20:15 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
20:15 Rokomet: Krim - Gyor, ponovitev
21:45 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:45 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:45 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:45 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:45 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:45 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:45 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
21:45 Rokomet: Celje - Elverum, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Minnesota - Montreal, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Minnesota - Montreal, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Minnesota - Montreal, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Minnesota - Montreal, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Minnesota - Montreal, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Minnesota - Montreal, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Minnesota - Montreal, ponovitev
23:15 Hokej na ledu: Minnesota - Montreal, ponovitev